Руслан Костишин - скрін з Ютуб-каналу Колоса

Головний тренер Колоса Руслан Костишин прокоментував перемогу своєї команди над Олімпіком (2:1) в матчі 21-го туру УПЛ.

- По грі ми перевершували суперника. Це було видно. Олімпік грав на контратаках. Нам довелося відіграватися, після цього нам довелося додати. Я задоволений реакцією своїх футболістів на гол Олімпіка.

У першому таймі ми створили достатню кількість моментів, а в другому таймі - до пенальті. Після пенальті ми розгубилися. Слава богу, що ми забили цей гол після кутового. У нас не було моментів. Не знаю, що сталося, але я думаю, це психологія. Тисне результат, суперник в меншості, тебе це підганяє. Починаєш робити довгі передачі тоді, коли цього не треба робити. По грі ми повністю перевершували суперника. Нехай не ображається Олімпік, - сказав Костишин на пресконференції.

У наступному матчі Колос зіграє з Дніпром-1, а Олімпік проведе поєдинок проти Маріуполя.