Мехді Таремі

Вчора відбулися два матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Баварія обіграла ПСЖ, але все одно залишила турнір через поразку в першій грі. Такий же шлях пройшов і Порту, який в першому матчі з Челсі програв з рахунком 0:2.

Огляд матчу ПСЖ - Баварія:

У другій грі португальці грали на рівних з командою Тухеля, проте ніяк не могли забити хоча б один гол. Коли вже здавалося, що Челсі утримає нічию, на авансцену вийшов форвард «драконів» Таремі. Іранець з'явився на полі в середині другого тайму, а на 90+4 хвилині розкішним ударом «ножицями» приніс Порту мінімальну перемогу.

Втім, як і у випадку з Баварією, Порту її не вистачило для проходу далі. Челсі в півфіналі турніру зіграє з переможцем пари Ліверпуль - Реал (перший матч закінчився 1:3 на користь мадридців), а ПСЖ битиметься з Манчестер Сіті або дортмундської Боруссією. Тиждень тому команда Гвардіоли вирвала перемогу у німців на своєму полі (2:1).