Рух

Рух Фото:: Офіційний сайт ФК Рух

23 тур української Прем'єр-Ліги стартував матчем у Харкові між Маріуполем і Рухом.

Поєдинок закінчився з сенсаційним рахунком - 0:3. У першому таймі команди показали невиразний футбол. На другу половину зустрічі Маріуполь, так би мовити, не вийшов, а ось львів'яни реалізували свої шанси, хоча могли вигравати з більшим рахунком.

Перший гол Рух забив з пенальті. Чоботенко збив у штрафному Борячука, який вискакував на побачення з голкіпером, і отримав за це пряму червону картку. «Вирок» взявся виконувати Климчук і свою команду не підвів. 0:1.

Через 10 хвилин Борячук рахунок подвоїв, вдало замкнувши фланговий простріл. 0:2. А крапку в поєдинку поставив 21-річний Рунич через дві хвилини після свого виходу на поле. Мисик прострілив, а Рунич загнав м'яч у сітку. Дебютний гол Василя встановив остаточний рахунок дуелі - 0:3.

Перемога допомогла Руху покинути зону вильоту. Маріуполь залишився на 11-му місці, але вже за підсумками 23-го туру може опуститися на два щаблі.

Дивіться післяматчевий аналіз поєдинку Маріуполь - Рух: дивіться Тур ONLINE в YouTube.