Сьогодні завершується 23 тур чемпіонату України. Першим поєдинком дня стала битва Зорі та Олімпіка в Запоріжжі. Команда Віктора Скрипника програла три з п'яти останніх матчів в УПЛ, істотно знизивши свої шанси на потрапляння в зону Ліги чемпіонів.

Втім, Олімпік не став серйозною проблемою для луганців. Вже на 12 хвилині Юрченко реалізував пенальті за фол на Кочергіні. Зоря мала явну перевагу, проте на початку другого тайму гості зуміли зрівняти рахунок. Фаворов поклав на газон Тейшейру і Каргбо впевнено реалізував 11-метровий. Результат поєдинку на користь луганців вирішив вихід Шахаба на заміну. Іранець зумів точно пробити в нижній кут воріт Кичака після навісу Фаворова.

Зоря здобуває перемогу з рахунком 2:1, набирає 41 бал та підбирається до Шахтарю на відстань чотирьох очок. Олімпік же продовжує свою сумну серію з 10 матчів без перемог, розділяючи останній рядок з Минаєм. Вже посеред тижня підопічні Калитвинцева можуть взяти реванш у Зорі в перенесеному матчі 10 туру УПЛ.