Рух - Олександрія

Рух - Олександрія Фото:: Офіційний сайт УПЛ

Недільну програму 24 туру УПЛ відкривали у Львові, куди навідалася Олександрія на поєдинок з Рухом.

Команда Шарана швидко повела в рахунку завдяки голу Третьякова, але пропустила двічі за дві хвилини другого тайму, і залишає Львів ні з чим. У складі Руху гол і асист записав на свій рахунок Бойчук, ще один м'яч на рахунку Притули. 2:1.

Перемога практично гарантувала Руху прописку в еліті. Якщо сьогодні Минай програє Зорі, то команда Федика офіційно залишається в УПЛ.

Олександрія залишилася на сьомому місці з 29 очками. Попереду у «аграріїв» два поєдинки - з Колосом і Зорею. Рух до закінчення сезону зіграє з Олімпіком і Дніпром-1.