Сьогодні стартував 25 тур чемпіонату України. У першому поєдинку дня Динамо зіграло внічию з Маріуполем. Увечері ж відбулися ще три поєдинки УПЛ за участю борців за єврокубкові місця.

На «Дніпро-Арені» Зоря билася з місцевим Дніпром-1. Нічия або перемога гарантували б команді Віктора Скрипника участь в Лізі Європи. Втім, активніше діяли господарі, які створили кілька небезпечних моментів на початку другого тайму. Проте вилучення Ігнатенка за удар прямою ногою в Жуніньо нівелював шанси команди Йовічевіча на перемогу. В результаті Зоря на класі дотиснула суперника. Назарина заробив пенальті, підставившись під Тейлора, і Юрченко був точний з «точки». Зоря гарантує собі як мінімум Лігу Європи, проте для потрапляння в Лігу чемпіонів луганцям необхідна осічка Шахтаря в завтрашньому матчі проти Миная.

Дніпро-1 - Зоря 0:1
Голи
: Юрченко 79 (пен.)

Центральною зустріччю дня стала битва в Полтаві, де Ворскла приймала Десну. У команд було порівну очок перед цим поєдинком, однак чернігівці були на півкроку попереду завдяки перемозі в очній зустрічі в першому колі (1:0). Як і годиться, зі старту ініціативу захопили господарі та вже на 18 хвилині відкрили рахунок. Якубу знайшов у штрафному суперника Степанюка, який точно прострілив на Тілля, який розстріляв ворота Паста.

Гості зуміли відігратися на початку другого тайму. Гітченко точно замкнув навіс Калитвинцева зі штрафного. Ворскла кинулася відіграватися, проте Паст впорався з навантаженням. Можна сказати, що підсумкова нічия зіграла на руку Десні, адже за очними зустрічами чернігівці випереджають Ворсклу. Для потрапляння у Лігу Конференцій підопічним Рябоконя досить здолати в останньому турі Маріуполь. Полтавцям же залишається не тільки самим обігравати Минай, але і чекати осічки от свого сьогоднішнього опонента.

Ворскла - Десна 1:1
Голи: Тілль, 18 - Гітченко, 54.

У третій вечірній зустрічі середи Колос зустрічався з Олександрією, яка вже не має турнірних завдань на сезон. Для ковалівців перемога гарантувала б участь в Лізі Конференцій і підопічні Костишина без проблем її здобули. Спочатку Кирило Петров реалізував пенальті наприкінці першого тайму, а в середині другого точку в поєдинку поставив Оріховський. Колос відривається від Десни та Ворскли на три очки й навіть у разі рівності очок після останнього туру команда з Ковалівки в будь-якому випадку опиниться у ТОП-5 за результатами очних зустрічей. Таким чином, Руслан Костишин гарантує Колосу участь в єврокубках другий сезон поспіль.

Олександрія - Колос 0:2
Голи: Петров, 42 (пен.) Оріховський, 57.