Сьогодні проходять матчі 26 туру чемпіонату України, які стануть останніми в УПЛ сезону 2020/2021. Чотири поєдинки почалися о 14:00 і саме в них повинна була остаточно вирішитися доля всіх єврокубкових місць.

Головна інтрига полягала в тому, хто стане останнім представником України в Лізі Конференцій - Десна або Ворскла. Команди мали порівну очок, однак чернігівці випереджали суперника за особистими зустрічами. Перемога в Маріуполі гарантувала б підопічним Рябоконя єврокубки, тоді як Ворскла сподівалася на осічку суперника і свою перемогу над Минаєм.

Десна вдало розпочала поєдинок на березі Азовського моря, вигравши перший тайм завдяки точному удару Коноплі. Однак після перерви підопічні Рябоконя попливли і дали супернику не тільки повернутися в гру, а й здобути впевнену перемогу. До того ж Домбровський за 4 хвилини заробив два «гірчичника» і змусив гостей завершувати поєдинок в меншості. Таким чином, Десна крупно поступилася Маріуполю і фінішувала на шостій позиції в УПЛ поза зоною єврокубків.

Маріуполь - Десна 4:1
Голи
: Очеретько, 61, Сікан, 63, Сікан, 78, Бондаренко, 86 - Конопля, 44

До Ліги Конференцій відправляться Колос та Ворскла. Зі своїм завданням полтавці впоралися, здобувши вольову перемогу над майбутнім представником Першої Ліги. На 7 хвилині Хохлов відкрив рахунок з пенальті, проте вже до перерви Кане і Кулач вивели своїми голами Ворсклу вперед. До речі, Владислав забив свій 15-й гол у сезоні, офіційно ставши найкращим бомбардиром чемпіонату. Таким чином підопічні Максимова почнуть свій шлях у Лізі Конференцій з другого кваліфікаційного раунду, а Колос - з третього.

Минай - Ворскла 1:2
Голи
: Хохлов, 7 (пен.) - Кане, 14, Кулач, 41 (пен.)

Сама ж команда з Ковалівки крупно поступилася вдома Динамо, яке виставило на матч майже основний склад. Точні удари на свій рахунок записали Гармаш, Шапаренко та Миколенко. На мажорній ноті завершила сезон і Зоря, яка здолала Олександрію. Луганці гарантовано зіграють в Лізі Європи.

Зоря - Олександрія 2:1