Аліссон забив в ворота Вест Бромвіча

Аліссон забив в ворота Вест Бромвіча Фото:: Getty Images

У матчі 36 туру АПЛ між Вест Бромвіч і Ліверпулем відбулася історична подія. На 90+5 хвилині за рахунку 1:1 голкіпер «червоних» Аліссон забив переможний м'яч головою після подачі з кутового.

Відзначимо, що поєдинок розвивався не за сценарієм мерсисайдців. Вони пропустили першими від команди, яка вже точно залишить вищий дивізіон чемпіонату Англії. За «дроздів» відзначився Робсон-Кану.

Салах зрівняв рахунок ще в першому таймі, однак команда Клоппа ніяк не могла забити такий потрібний м'яч, який зберігав би їм шанси на Лігу чемпіонів. Головним героєм матчу судилося стати бразильському голкіперу. Саме він приніс перемогу мерсисайдцям - 2:1. Відзначимо, що Аліссон став першим воротарем в історії Ліверпуля, якому вдалося забити в офіційних матчах.

Нагадаємо, в минулому турі Ліверпуль здобув яскраву перемогу на полі Манчестер Юнайтед - 4:2.