У фіналі Ліги чемпіонів Челсі обіграв Манчестер Сіті з рахунком 1:0. Лондонська команда вдруге в історії виграла найпрестижніший європейський клубний трофей.

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола підбив підсумок матчу з Челсі.

«Я постарався виставити оптимальний склад для перемоги. У першому таймі нам не вдавалося зламувати оборону.

Після перерви стало набагато краще. Проти оборонних побудов Челсі це було непросто. Ми не дуже справлялися з довгими передачами і підбираннями. У таких моментах потрібно натхнення.

Це був винятковий сезон для нас, побувати тут було мрією, але, на жаль, ми не змогли виграти. Багато з нас виявилися в цьому клубі вперше. Ми намагалися, у нас не вийшло, і ми будемо працювати, щоб повернутися знову», - наводить слова Гвардіоли прес-служба клубу.