У фінальному матчі Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на стадіоні «Драгау» в Порту програв Челсі з рахунком 0:1. Лідер «містян» Кевін де Брейне отримав травму в другому таймі після зіткнення із захисником Челсі Антоніо Рюдігером. На 60-й хвилині зустрічі 29-річного бельгійця замінив Габріел Жезус.

Де Брюйне розповів про те, які травми він отримав під час фінального матчу Ліги чемпіонів.

«Всім привіт! Щойно повернувся з лікарні. Мій діагноз: перелом носа і лівої орбітальної кістки. Зараз я відчуваю себе нормально. Все ще засмучений через вчорашньої поразки, але ми ще повернемося», - написав бельгієць в своєму твіттері.

У поточному сезоні де Брюйне в складі Манчестер Сіті провів 40 матчів у всіх турнірах, в яких забив 10 м'ячів і зробив 18 результативних передач.