ЛАЙВ СКОР

Відеотрансляція матчу Колос - Shakhtar Karagandy (Kaz)

Колос

Колос

0 : 0
Матч закінчився
Shakhtar Karagandy (Kaz)

Shakhtar Karagandy (Kaz)

5 серпня 2021

21:00

  • Огляд
  • Таблиця
  • Хайлайти
Колос Shakhtar Karagandy (Kaz)
37 Graf I.
Bogdanov A. 39
45 Bukorac S.
61 Gabyshev M.
76 Atanaskoski D.
76 Atanaskoski D.
76 Atanaskoski D.
Quarter-finals
Ararat Yerevan (Arm) : Шльонск Шльонск
Астана Астана : Аріс Аріс
FK Panevezys (Ltu) : Войводіна Войводіна
Аустрія Аустрія : Breidablik (Ice)
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Birkirkara (Mlt)
Карабах Карабах : Ashdod (Isr)
Sochi (Rus) : Keshla (Aze)
Куопио ПС Куопио ПС 2:2 Ворскла Ворскла
Мольде Мольде : Servette FC
RFS (Lat) : Пушкаш Академія
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж : Богемианс Дублин
Динамо Динамо : Maccabi Haifa (Isr)
Ельфсборг Ельфсборг : Мілсамі Мілсамі
Хаммарбю ИФ : Марібор Марібор
Судува Мариямполе : Раков Честохова
Копенгаген Копенгаген : Zhodino (Blr)
Вікторія Вікторія : Брест
Teuta (Alb) : Inter Escaldes
Спартак Спартак : Sepsi Sf. Gheorghe (Rou)
КФ Лачі КФ Лачі : Універсітатеа Крайова
ЦСКА ЦСКА : Лиепая
Динамо Батумі Динамо Батумі : БАТЕ БАТЕ
Гзира Юнайтед : ХНК Ріека ХНК Ріека
Локомотив Пловдив : Словацко
FC Petrocub : Сивасспор Сивасспор
Аполлон Аполлон : Жиліна Жиліна
Рига : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
АЕЛ Лімассол : Vllaznia (Alb)
Arda (Bul) : Хапоель Хапоель
Торсхавн Торсхавн : Будучност Будучност
Шкупи Скопье : Санта Клара
Базель Базель : Партизан Партизан
Стяуа Стяуа : Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
Гент Гент : Волеренга
Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич : Маккабі Маккабі
Larne FC : АГФ Орхус
Вележ Мостар : АЕК Афіни АЕК Афіни
Лінфілд Лінфілд : Борац Баня Лука
Абердін Абердін : БК Хеккен
Хиберниан Эдинбург : Санта-Колома Санта-Колома
Погонь Щецин : НК Осиек
Дандолк Дандолк : Левадія Таллінн Левадія Таллінн
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр : Русенборг Русенборг
Хайдук Хайдук : Тобол Костанай
Уйпешт Уйпешт : Вадуц Вадуц
KF Drita : Феєнорд Феєнорд
Валюр Рейкьявик : Буде/Глімт Буде/Глімт
Партизан Партизан : ДАК Дунайска Стреда
Шахтер Шахтер : КС Фола Еш КС Фола Еш
Inter Escaldes : Teuta (Alb)
Hibernians (Mlt) : Folgore (San)
Будучност Будучност : Торсхавн Торсхавн
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) : Стяуа Стяуа
Лиепая : ЦСКА ЦСКА
Тобол Костанай : Хайдук Хайдук
Ворскла Ворскла 2:3 Куопио ПС Куопио ПС
Birkirkara (Mlt) : Олимпия Любляна Олимпия Любляна
Sumqayit (Aze) : Чукарички Чукарички
Honka (Fin) : Домжале Домжале
Вадуц Вадуц : Уйпешт Уйпешт
Keshla (Aze) : Sochi (Rus)
Брест : Вікторія Вікторія
Буде/Глімт Буде/Глімт : Валюр Рейкьявик
БК Хеккен : Абердін Абердін
Левадія Таллінн Левадія Таллінн : Дандолк Дандолк
Санта-Колома Санта-Колома : Хиберниан Эдинбург
Жиліна Жиліна : Аполлон Аполлон
Мілсамі Мілсамі : Ельфсборг Ельфсборг
Волеренга : Гент Гент
Русенборг Русенборг : ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр
Zhodino (Blr) : Копенгаген Копенгаген
Сивасспор Сивасспор : FC Petrocub
АГФ Орхус : Larne FC
Maccabi Haifa (Isr) : Динамо Динамо
Хапоель Хапоель : Arda (Bul)
Раков Честохова : Судува Мариямполе
Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) : Спартак Спартак
Ashdod (Isr) : Карабах Карабах
Словацко : Локомотив Пловдив
БАТЕ БАТЕ : Динамо Батумі Динамо Батумі
ТНС ТНС : FK Kauno Zalgiris
КС Фола Еш КС Фола Еш : Шахтер Шахтер
Маккабі Маккабі : Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
Борац Баня Лука : Лінфілд Лінфілд
ХНК Ріека ХНК Ріека : Гзира Юнайтед
Феєнорд Феєнорд : KF Drita
Шльонск Шльонск : Ararat Yerevan (Arm)
АЕК Афіни АЕК Афіни : Вележ Мостар
Пушкаш Академія : RFS (Lat)
Коннас Квай Номадс : FC Prishtina
Войводіна Войводіна : FK Panevezys (Ltu)
Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово : Рига
Партизан Партизан : Базель Базель
Аріс Аріс : Астана Астана
Servette FC : Мольде Мольде
Універсітатеа Крайова : КФ Лачі КФ Лачі
Марібор Марібор : Хаммарбю ИФ
ДАК Дунайска Стреда : Партизан Партизан
Богемианс Дублин : Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
Vllaznia (Alb) : АЕЛ Лімассол
НК Осиек : Погонь Щецин
Breidablik (Ice) : Аустрія Аустрія
Санта Клара : Шкупи Скопье
Богемианс Дублин : ПАОК ПАОК
Хиберниан Эдинбург : ХНК Ріека ХНК Ріека
Вітесс Вітесс : Дандолк Дандолк
Рига : Hibernians (Mlt)
Лінфілд Лінфілд : КС Фола Еш КС Фола Еш
Шльонск Шльонск : Хапоель Хапоель
Люцерн : Феєнорд Феєнорд
Куопио ПС Куопио ПС : Астана Астана
Breidablik (Ice) : Абердін Абердін
Тобол Костанай : Жиліна Жиліна
FC Prishtina : Буде/Глімт Буде/Глімт
Пакош Феррейра : Larne FC
Уйпешт Уйпешт : Базель Базель
RFS (Lat) : Гент Гент
Войводіна Войводіна : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Русенборг Русенборг : Домжале Домжале
Локомотив Пловдив : Копенгаген Копенгаген
ТНС ТНС : Вікторія Вікторія
Maccabi Haifa (Isr) : Торсхавн Торсхавн
Sochi (Rus) : Партизан Партизан
Динамо Батумі Динамо Батумі : Сивасспор Сивасспор
Спартак Спартак : Маккабі Маккабі
Раков Честохова : Рубін Рубін
Ельфсборг Ельфсборг : Вележ Мостар
КФ Лачі КФ Лачі : Андерлехт Андерлехт
ЦСКА ЦСКА : НК Осиек
АЕЛ Лімассол : Карабах Карабах
Трабзонспор Трабзонспор : Мольде Мольде
Колос Колос 0:0 Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Teuta (Alb)
Чукарички Чукарички : Хаммарбю ИФ
Санта Клара : Олимпия Любляна Олимпия Любляна
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) 0:0 Колос Колос
Домжале Домжале : Русенборг Русенборг
Астана Астана : Куопио ПС Куопио ПС
Мольде Мольде : Трабзонспор Трабзонспор
Рубін Рубін : Раков Честохова
Буде/Глімт Буде/Глімт : FC Prishtina
Карабах Карабах : АЕЛ Лімассол
Жиліна Жиліна : Тобол Костанай
Хаммарбю ИФ : Чукарички Чукарички
Вікторія Вікторія : ТНС ТНС
ПАОК ПАОК : Богемианс Дублин
RFS (Lat) : Гент Гент
Хапоель Хапоель : Шльонск Шльонск
Базель Базель : Уйпешт Уйпешт
Маккабі Маккабі : Спартак Спартак
КС Фола Еш КС Фола Еш : Лінфілд Лінфілд
Феєнорд Феєнорд : Люцерн
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Санта Клара
Сивасспор Сивасспор : Динамо Батумі Динамо Батумі
Teuta (Alb) : Шемрок Роверс Шемрок Роверс
Копенгаген Копенгаген : Локомотив Пловдив
Hibernians (Mlt) : Рига
ХНК Ріека ХНК Ріека : Хиберниан Эдинбург
Вележ Мостар : Ельфсборг Ельфсборг
Андерлехт Андерлехт : КФ Лачі КФ Лачі
Larne FC : Пакош Феррейра
Торсхавн Торсхавн : Maccabi Haifa (Isr)
Абердін Абердін : Breidablik (Ice)
Дандолк Дандолк : Вітесс Вітесс
Партизан Партизан : Sochi (Rus)
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Войводіна Войводіна
НК Осиек : ЦСКА ЦСКА
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) : Маккабі Маккабі
Куопио ПС Куопио ПС : Юнион Берлин Юнион Берлин
Раков Честохова : Гент Гент
Ренн Ренн : Русенборг Русенборг
Флора Таллінн Флора Таллінн : Шемрок Роверс Шемрок Роверс
Карабах Карабах : Абердін Абердін
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Сент Джонстон Сент Джонстон
Вікторія Вікторія : ЦСКА ЦСКА
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс : Буде/Глімт Буде/Глімт
Хапоель Хапоель : Анортосис Фамагуста
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Maccabi Haifa (Isr)
Рига : Лінкольн Лінкольн
Базель Базель : Хаммарбю ИФ
Трабзонспор Трабзонспор : Рома Рома
КС Фола Еш КС Фола Еш : Кайрат Кайрат
Сивасспор Сивасспор : Копенгаген Копенгаген
Феєнорд Феєнорд : Ельфсборг Ельфсборг
ПАОК ПАОК : ХНК Ріека ХНК Ріека
Андерлехт Андерлехт : Вітесс Вітесс
Яблонець Яблонець : Жиліна Жиліна
Пакош Феррейра : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Санта Клара : Партизан Партизан
Кайрат Кайрат : КС Фола Еш КС Фола Еш
Буде/Глімт Буде/Глімт : ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Жиліна Жиліна : Яблонець Яблонець
Лінкольн Лінкольн : Рига
ЦСКА ЦСКА : Вікторія Вікторія
Копенгаген Копенгаген : Сивасспор Сивасспор
Maccabi Haifa (Isr) : Нефтчі Баку Нефтчі Баку
Вітесс Вітесс : Андерлехт Андерлехт
Рома Рома : Трабзонспор Трабзонспор
Ельфсборг Ельфсборг : Феєнорд Феєнорд
Хаммарбю ИФ : Базель Базель
Русенборг Русенборг : Ренн Ренн
Анортосис Фамагуста : Хапоель Хапоель
Маккабі Маккабі : Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
ХНК Ріека ХНК Ріека : ПАОК ПАОК
Гент Гент : Раков Честохова
Сент Джонстон Сент Джонстон : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Юнион Берлин Юнион Берлин : Куопио ПС Куопио ПС
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Флора Таллінн Флора Таллінн
Абердін Абердін : Карабах Карабах
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Пакош Феррейра
Партизан Партизан : Санта Клара
Маккабі Маккабі : Алашкерт Алашкерт
Maccabi Haifa (Isr) : Феєнорд Феєнорд
Кайрат Кайрат : Омонія Омонія
Слован Слован : Копенгаген Копенгаген
Флора Таллінн Флора Таллінн : Гент Гент
Лінкольн Лінкольн : ПАОК ПАОК
Карабах Карабах : Базель Базель
Славія Славія : Юнион Берлин Юнион Берлин
Хік Хік : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
НС Мура : Вітесс Вітесс
Ренн Ренн : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Рома Рома : ЦСКА ЦСКА
Яблонець Яблонець : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Анортосис Фамагуста : Партизан Партизан
Буде/Глімт Буде/Глімт 3:1 Зоря Зоря
Рандерс Рандерс : АЗ АЗ
Партизан Партизан - Флора Таллінн Флора Таллінн
Алашкерт Алашкерт - Хік Хік
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж - Рандерс Рандерс
Зоря Зоря - Рома Рома
ЛАСК Линз ЛАСК Линз - Маккабі Маккабі
АЗ АЗ - Яблонець Яблонець
ЦСКА ЦСКА - Буде/Глімт Буде/Глімт
Гент Гент - Анортосис Фамагуста
Копенгаген Копенгаген - Лінкольн Лінкольн
Омонія Омонія - Карабах Карабах
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур - НС Мура
Вітесс Вітесс - Ренн Ренн
Базель Базель - Кайрат Кайрат
Феєнорд Феєнорд - Славія Славія
ПАОК ПАОК - Слован Слован
Юнион Берлин Юнион Берлин - Maccabi Haifa (Isr)
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь