Матч Юргорден - Маріуполь

Юргорден

Юргорден

1 : 1
Матч закінчився
Маріуполь

Маріуполь

26 липня 2018

20:00

Суддя Miroslav Zelinka

  • Огляд
  • Склади команд
  • Таблиця
  • Хайлайти
Юргорден Маріуполь
37 Сергій Яворський
Niklas Gunnarsson Jacob Une Larsson 65
Jonathan Ring 71
Jesper Karlstrom Kevin Walker 72
Kevin Walker 75
75 Вячеслав Чурко Сергій Горбунов
76 Сергій Горбунов
Haris Radetinac Jonas Olsson 77
82 Дмитро Мишньов Сергій Чоботенко
87 Ігор Кирюханцев Павло Полегенко
Jonas Olsson 90
90 Рустам Худжамов
Aliou Badji 90
90 Олександр Піхалонок
Юргорден
Юргорден
1 Андреас Ісакссон
5 Niklas Gunnarsson
3 Marcus Danielsson
21 Ерік Йоханссон
15 Jonathan Augustinsson
11 Jonathan Ring
6 Jesper Karlstrom
23 Fredrik Ulvestad
9 Haris Radetinac
20 Aliou Badji
10 Kerim Mrabti
Маріуполь
Маріуполь
12 Рустам Худжамов
30 Максим Білий
13 Сергій Яворський
2 Олексій Биков
29 Ігор Кирюханцев
76 Олександр Піхалонок
9 Дмитро Мишньов
19 Ігор Тищенко
23 Besir Demiri
11 Вячеслав Чурко
86 Руслан Фомін
Квал-ція
Уфа 0:0 Домжале Домжале
Вентспілс Вентспілс 0:1 Бордо Бордо
Тобол Костанай 2:1 Пюник Пюник
Спартак Спартак 6:0 Ла Фіоріта Ла Фіоріта
Вііторул Константа 2:2 Вітесс Вітесс
Кайрат Кайрат 2:0 АЗ АЗ
Рудар Веленье 0:2 Стяуа Стяуа
Торпедо Кутаиси 3:0 Вікінгур Вікінгур
Чихура Сачхере 0:0 Марібор Марібор
Бальцан Ювс Бальцан Ювс 2:1 Слован Слован
Хапоэль Хайфа 1:1 ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр
РБ Лейпциг РБ Лейпциг 4:0 БК Хеккен
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 2:1 KF Drita
Мольде Мольде 3:0 КФ Лачі КФ Лачі
Маккабі Маккабі 2:0 Раднічкі Ніш
Апоел Апоел 5:0 Флора Таллінн Флора Таллінн
ЦСКА ЦСКА 3:0 Адмира Ваккер
Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар 1:1 Валлетта Валлетта
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс 1:0 Вадуц Вадуц
Будапешт Гонвед 1:0 Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн
Юргорден Юргорден 1:1 Маріуполь Маріуполь
Ягеллонія Ягеллонія 1:0 Рио Аве
Шахтер Шахтер 1:1 Лех Лех
Нордшелланд Нордшелланд 1:0 АІК АІК
Брест 4:3 Атромітос Атромітос
ЛАСК Линз 4:0 СК Лиллестрем
Гурник Забже 0:1 Тренчин Тренчин
Олимпия Любляна 5:1 Крузейдерс Крузейдерс
Б-36 Б-36 0:2 Бешикташ Бешикташ
Санта-Колома Санта-Колома 1:0 Валюр Рейкьявик
ТНС ТНС 2:1 Лінкольн Лінкольн
Хайдук Хайдук 1:0 Славия
Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич 0:1 Алашкерт Алашкерт
Генк Генк 5:0 КС Фола Еш КС Фола Еш
Сент Галлен 2:1 Сарпсборг Сарпсборг
Железнічар Железнічар 1:2 Аполлон Аполлон
Аталанта Аталанта 2:2 Сараєво Сараєво
Партизан Партизан 1:0 Тракай Тракай
Абердін Абердін 1:1 Бернлі Бернлі
FK Spartak Subotica 2:0 Спарта Спарта
НК Осиек 0:1 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Хиберниан Эдинбург 3:2 Астерас Триполіс Астерас Триполіс
Дандолк Дандолк 0:0 АЕК АЕК
Стьярнан Гардабайр Стьярнан Гардабайр 0:2 Копенгаген Копенгаген
ДАК Дунайска Стреда 1:3 Динамо Динамо
Севілья Севілья 4:0 Уйпешт Уйпешт
Пюник Пюник 1:0 Тобол Костанай
КС Фола Еш КС Фола Еш 1:4 Генк Генк
Алашкерт Алашкерт 0:0 Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
КФ Лачі КФ Лачі 0:2 Мольде Мольде
Тренчин Тренчин 4:1 Гурник Забже
АЕК АЕК 4:0 Дандолк Дандолк
Динамо Динамо 4:1 ДАК Дунайска Стреда
Тракай Тракай 1:1 Партизан Партизан
Флора Таллінн Флора Таллінн 2:0 Апоел Апоел
Славия 2:3 Хайдук Хайдук
Валлетта Валлетта 1:2 Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
БК Хеккен 1:1 РБ Лейпциг РБ Лейпциг
СК Лиллестрем 1:2 ЛАСК Линз
Аполлон Аполлон 3:1 Железнічар Железнічар
Вадуц Вадуц 1:1 ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн 2:0 Будапешт Гонвед
Маріуполь Маріуполь 2:1 Юргорден Юргорден
Спарта Спарта 2:1 FK Spartak Subotica
АІК АІК 0:1 Нордшелланд Нордшелланд
Адмира Ваккер 1:3 ЦСКА ЦСКА
Лінкольн Лінкольн 1:1 ТНС ТНС
Атромітос Атромітос 1:1 Брест
Слован Слован 3:1 Бальцан Ювс Бальцан Ювс
Вітесс Вітесс 3:1 Вііторул Константа
Вікінгур Вікінгур 0:4 Торпедо Кутаиси
Копенгаген Копенгаген 5:0 Стьярнан Гардабайр Стьярнан Гардабайр
Астерас Триполіс Астерас Триполіс 1:1 Хиберниан Эдинбург
Бешикташ Бешикташ 6:0 Б-36 Б-36
Сараєво Сараєво 0:8 Аталанта Аталанта
Марібор Марібор 2:0 Чихура Сачхере
Домжале Домжале 1:1 Уфа
Стяуа Стяуа 4:0 Рудар Веленье
KF Drita 1:1 Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
Бернлі Бернлі 3:1 Абердін Абердін
Ла Фіоріта Ла Фіоріта 0:3 Спартак Спартак
АЗ АЗ 2:1 Кайрат Кайрат
Сарпсборг Сарпсборг 1:0 Сент Галлен
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 1:1 НК Осиек
Бордо Бордо 2:1 Вентспілс Вентспілс
Лех Лех 3:1 Шахтер Шахтер
Уйпешт Уйпешт 1:3 Севілья Севілья
Рио Аве 4:4 Ягеллонія Ягеллонія
Крузейдерс Крузейдерс 1:1 Олимпия Любляна
Раднічкі Ніш 2:2 Маккабі Маккабі
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр 0:1 Хапоэль Хайфа
Валюр Рейкьявик 3:0 Санта-Колома Санта-Колома

Ліга Європи: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь