Матч Маріуполь - Юргорден

Маріуполь

Маріуполь

2 : 1
Матч закінчився
Юргорден

Юргорден

2 серпня 2018

20:00

Суддя Robert Harvey

  • Огляд
  • Склади команд
  • Таблиця
  • Хайлайти
Маріуполь Юргорден
1 Jacob Une Larsson Johan Andersson
56 Aliou Badji
Руслан Фомін 56
Олександр Піхалонок 61
Олександр Піхалонок 63
65 Jonathan Augustinsson
Вячеслав Чурко Vladislav Vakula 73
77 Aliou Badji
83 Jesper Karlstrom
89 Haris Radetinac Dzenis Kozica
Руслан Фомін 97
98 Jonas Olsson
99 Jesper Karlstrom Kevin Walker
101 Jonathan Ring Marcus Danielsson
Максим Білий Сергій Чоботенко 106
Ігор Тищенко Ігор Кирюханцев 110
114 Fredrik Ulvestad
Besir Demiri Joyskim Dawa Tchakonte 116
120 Kerim Mrabti
Маріуполь
Маріуполь
12 Рустам Худжамов
30 Максим Білий
13 Сергій Яворський
2 Олексій Биков
8 Павло Полегенко
9 Дмитро Мишньов
76 Олександр Піхалонок
19 Ігор Тищенко
23 Besir Demiri
11 Вячеслав Чурко
86 Руслан Фомін
Юргорден
Юргорден
1 Андреас Ісакссон
4 Jacob Une Larsson
21 Ерік Йоханссон
13 Jonas Olsson
15 Jonathan Augustinsson
11 Jonathan Ring
6 Jesper Karlstrom
23 Fredrik Ulvestad
9 Haris Radetinac
20 Aliou Badji
10 Kerim Mrabti
Квал-ція
Уфа 0:0 Домжале Домжале
Вентспілс Вентспілс 0:1 Бордо Бордо
Кайрат Кайрат 2:0 АЗ АЗ
Тобол Костанай 2:1 Пюник Пюник
Спартак Спартак 6:0 Ла Фіоріта Ла Фіоріта
Вііторул Константа 2:2 Вітесс Вітесс
Рудар Веленье 0:2 Стяуа Стяуа
Чихура Сачхере 0:0 Марібор Марібор
Бальцан Ювс Бальцан Ювс 2:1 Слован Слован
Хапоэль Хайфа 1:1 ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр
Торпедо Кутаиси 3:0 Вікінгур Вікінгур
РБ Лейпциг РБ Лейпциг 4:0 БК Хеккен
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 2:1 KF Drita
ЦСКА ЦСКА 3:0 Адмира Ваккер
Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар 1:1 Валлетта Валлетта
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс 1:0 Вадуц Вадуц
Будапешт Гонвед 1:0 Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн
Юргорден Юргорден 1:1 Маріуполь Маріуполь
Мольде Мольде 3:0 КФ Лачі КФ Лачі
Маккабі Маккабі 2:0 Раднічкі Ніш
Апоел Апоел 5:0 Флора Таллінн Флора Таллінн
Ягеллонія Ягеллонія 1:0 Рио Аве
Шахтер Шахтер 1:1 Лех Лех
Нордшелланд Нордшелланд 1:0 АІК АІК
Брест 4:3 Атромітос Атромітос
ЛАСК Линз 4:0 СК Лиллестрем
Санта-Колома Санта-Колома 1:0 Валюр Рейкьявик
Хайдук Хайдук 1:0 Славия
ТНС ТНС 2:1 Лінкольн Лінкольн
Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич 0:1 Алашкерт Алашкерт
Генк Генк 5:0 КС Фола Еш КС Фола Еш
Гурник Забже 0:1 Тренчин Тренчин
Олимпия Любляна 5:1 Крузейдерс Крузейдерс
Б-36 Б-36 0:2 Бешикташ Бешикташ
Сент Галлен 2:1 Сарпсборг Сарпсборг
Железнічар Железнічар 1:2 Аполлон Аполлон
Аталанта Аталанта 2:2 Сараєво Сараєво
Партизан Партизан 1:0 Тракай Тракай
Дандолк Дандолк 0:0 АЕК АЕК
Абердін Абердін 1:1 Бернлі Бернлі
FK Spartak Subotica 2:0 Спарта Спарта
НК Осиек 0:1 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Хиберниан Эдинбург 3:2 Астерас Триполіс Астерас Триполіс
ДАК Дунайска Стреда 1:3 Динамо Динамо
Стьярнан Гардабайр Стьярнан Гардабайр 0:2 Копенгаген Копенгаген
Севілья Севілья 4:0 Уйпешт Уйпешт
Пюник Пюник 1:0 Тобол Костанай
КС Фола Еш КС Фола Еш 1:4 Генк Генк
Алашкерт Алашкерт 0:0 Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
КФ Лачі КФ Лачі 0:2 Мольде Мольде
Тренчин Тренчин 4:1 Гурник Забже
АЕК АЕК 4:0 Дандолк Дандолк
Динамо Динамо 4:1 ДАК Дунайска Стреда
Тракай Тракай 1:1 Партизан Партизан
Флора Таллінн Флора Таллінн 2:0 Апоел Апоел
Славия 2:3 Хайдук Хайдук
Валлетта Валлетта 1:2 Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
СК Лиллестрем 1:2 ЛАСК Линз
БК Хеккен 1:1 РБ Лейпциг РБ Лейпциг
Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн 2:0 Будапешт Гонвед
Маріуполь Маріуполь 2:1 Юргорден Юргорден
Спарта Спарта 2:1 FK Spartak Subotica
АІК АІК 0:1 Нордшелланд Нордшелланд
Адмира Ваккер 1:3 ЦСКА ЦСКА
Лінкольн Лінкольн 1:1 ТНС ТНС
Аполлон Аполлон 3:1 Железнічар Железнічар
Вадуц Вадуц 1:1 ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Атромітос Атромітос 1:1 Брест
Слован Слован 3:1 Бальцан Ювс Бальцан Ювс
Вітесс Вітесс 3:1 Вііторул Константа
Вікінгур Вікінгур 0:4 Торпедо Кутаиси
Копенгаген Копенгаген 5:0 Стьярнан Гардабайр Стьярнан Гардабайр
Астерас Триполіс Астерас Триполіс 1:1 Хиберниан Эдинбург
Бешикташ Бешикташ 6:0 Б-36 Б-36
Сараєво Сараєво 0:8 Аталанта Аталанта
Марібор Марібор 2:0 Чихура Сачхере
Стяуа Стяуа 4:0 Рудар Веленье
Домжале Домжале 1:1 Уфа
Бернлі Бернлі 3:1 Абердін Абердін
Ла Фіоріта Ла Фіоріта 0:3 Спартак Спартак
АЗ АЗ 2:1 Кайрат Кайрат
Сарпсборг Сарпсборг 1:0 Сент Галлен
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 1:1 НК Осиек
Бордо Бордо 2:1 Вентспілс Вентспілс
Лех Лех 3:1 Шахтер Шахтер
KF Drita 1:1 Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
Крузейдерс Крузейдерс 1:1 Олимпия Любляна
Раднічкі Ніш 2:2 Маккабі Маккабі
Уйпешт Уйпешт 1:3 Севілья Севілья
Рио Аве 4:4 Ягеллонія Ягеллонія
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр 0:1 Хапоэль Хайфа
Валюр Рейкьявик 3:0 Санта-Колома Санта-Колома

Ліга Європи: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь