Повний розклад
ЛАЙВ СКОР

Відеотрансляція матчу Маріуполь - Юргорден

Маріуполь

Маріуполь

2 : 1
Матч закінчився
Юргорден

Юргорден

2 серпня 2018

20:00

Суддя Robert Harvey

  • Огляд
  • Склади команд
  • Таблиця
  • Хайлайти
Маріуполь Юргорден
1 Jacob Une Larsson Johan Andersson
56 Aliou Badji
Руслан Фомін 56
Олександр Піхалонок 61
Олександр Піхалонок 63
65 Jonathan Augustinsson
Вячеслав Чурко Vladislav Vakula 73
77 Aliou Badji
83 Jesper Karlstrom
89 Haris Radetinac Dzenis Kozica
Руслан Фомін 97
98 Jonas Olsson
99 Jesper Karlstrom Kevin Walker
101 Jonathan Ring Marcus Danielsson
Максим Білий Сергій Чоботенко 106
Ігор Тищенко Ігор Кирюханцев 110
114 Fredrik Ulvestad
Besir Demiri Joyskim Dawa Tchakonte 116
120 Kerim Mrabti
Маріуполь
Маріуполь
12 Рустам Худжамов
30 Максим Білий
13 Сергій Яворський
2 Олексій Биков
8 Павло Полегенко
9 Дмитро Мишньов
76 Олександр Піхалонок
19 Ігор Тищенко
23 Besir Demiri
11 Вячеслав Чурко
86 Руслан Фомін
Юргорден
Юргорден
1 Андреас Ісакссон
4 Jacob Une Larsson
21 Ерік Йоханссон
13 Jonas Olsson
15 Jonathan Augustinsson
11 Jonathan Ring
6 Jesper Karlstrom
23 Fredrik Ulvestad
9 Haris Radetinac
20 Aliou Badji
10 Kerim Mrabti
Квал-ція
Уфа 0:0 Домжале Домжале
Вентспілс Вентспілс 0:1 Бордо Бордо
Тобол Костанай 2:1 Пюник Пюник
Спартак Спартак 6:0 Ла Фіоріта Ла Фіоріта
Кайрат Кайрат 2:0 АЗ АЗ
Вііторул Константа 2:2 Вітесс Вітесс
Рудар Веленье 0:2 Стяуа Стяуа
Торпедо Кутаиси 3:0 Вікінгур Вікінгур
Бальцан Ювс Бальцан Ювс 2:1 Слован Слован
Чихура Сачхере 0:0 Марібор Марібор
Хапоэль Хайфа 1:1 ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 2:1 KF Drita
РБ Лейпциг РБ Лейпциг 4:0 БК Хеккен
Маккабі Маккабі 2:0 Раднічкі Ніш
Мольде Мольде 3:0 КФ Лачі КФ Лачі
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс 1:0 Вадуц Вадуц
Будапешт Гонвед 1:0 Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн
ЦСКА ЦСКА 3:0 Адмира Ваккер
Апоел Апоел 5:0 Флора Таллінн Флора Таллінн
Юргорден Юргорден 1:1 Маріуполь Маріуполь
Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар 1:1 Валлетта Валлетта
Ягеллонія Ягеллонія 1:0 Рио Аве
Шахтер Шахтер 1:1 Лех Лех
Нордшелланд Нордшелланд 1:0 АІК АІК
Брест 4:3 Атромітос Атромітос
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 4:0 СК Лиллестрем
Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич 0:1 Алашкерт Алашкерт
Б-36 Б-36 0:2 Бешикташ Бешикташ
Гурник Забже 0:1 Тренчин Тренчин
Генк Генк 5:0 КС Фола Еш КС Фола Еш
Олимпия Любляна Олимпия Любляна 5:1 Крузейдерс Крузейдерс
Санта-Колома Санта-Колома 1:0 Валюр Рейкьявик
ТНС ТНС 2:1 Лінкольн Лінкольн
Хайдук Хайдук 1:0 Славия
Сент Галлен 2:1 Сарпсборг Сарпсборг
Железнічар Железнічар 1:2 Аполлон Аполлон
Партизан Партизан 1:0 Тракай Тракай
Аталанта Аталанта 2:2 Сараєво Сараєво
Абердін Абердін 1:1 Бернлі Бернлі
Дандолк Дандолк 0:0 АЕК АЕК
FK Spartak Subotica 2:0 Спарта Спарта
НК Осиек 0:1 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Хиберниан Эдинбург 3:2 Астерас Триполіс Астерас Триполіс
Стьярнан Гардабайр Стьярнан Гардабайр 0:2 Копенгаген Копенгаген
ДАК Дунайска Стреда 1:3 Динамо Динамо
Севілья Севілья 4:0 Уйпешт Уйпешт
Пюник Пюник 1:0 Тобол Костанай
КС Фола Еш КС Фола Еш 1:4 Генк Генк
КФ Лачі КФ Лачі 0:2 Мольде Мольде
Алашкерт Алашкерт 0:0 Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
Тренчин Тренчин 4:1 Гурник Забже
АЕК АЕК 4:0 Дандолк Дандолк
Флора Таллінн Флора Таллінн 2:0 Апоел Апоел
Тракай Тракай 1:1 Партизан Партизан
Славия 2:3 Хайдук Хайдук
Валлетта Валлетта 1:2 Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
Динамо Динамо 4:1 ДАК Дунайска Стреда
БК Хеккен 1:1 РБ Лейпциг РБ Лейпциг
СК Лиллестрем 1:2 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Маріуполь Маріуполь 2:1 Юргорден Юргорден
Лінкольн Лінкольн 1:1 ТНС ТНС
АІК АІК 0:1 Нордшелланд Нордшелланд
Аполлон Аполлон 3:1 Железнічар Железнічар
Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн 2:0 Будапешт Гонвед
Адмира Ваккер 1:3 ЦСКА ЦСКА
Вадуц Вадуц 1:1 ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Спарта Спарта 2:1 FK Spartak Subotica
Атромітос Атромітос 1:1 Брест
Слован Слован 3:1 Бальцан Ювс Бальцан Ювс
Астерас Триполіс Астерас Триполіс 1:1 Хиберниан Эдинбург
Вітесс Вітесс 3:1 Вііторул Константа
Копенгаген Копенгаген 5:0 Стьярнан Гардабайр Стьярнан Гардабайр
Бешикташ Бешикташ 6:0 Б-36 Б-36
Вікінгур Вікінгур 0:4 Торпедо Кутаиси
Марібор Марібор 2:0 Чихура Сачхере
Сараєво Сараєво 0:8 Аталанта Аталанта
Домжале Домжале 1:1 Уфа
Стяуа Стяуа 4:0 Рудар Веленье
Сарпсборг Сарпсборг 1:0 Сент Галлен
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 1:1 НК Осиек
АЗ АЗ 2:1 Кайрат Кайрат
Бордо Бордо 2:1 Вентспілс Вентспілс
Лех Лех 3:1 Шахтер Шахтер
Бернлі Бернлі 3:1 Абердін Абердін
Ла Фіоріта Ла Фіоріта 0:3 Спартак Спартак
KF Drita 1:1 Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
Крузейдерс Крузейдерс 1:1 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
Рио Аве 4:4 Ягеллонія Ягеллонія
Раднічкі Ніш 2:2 Маккабі Маккабі
Уйпешт Уйпешт 1:3 Севілья Севілья
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр 0:1 Хапоэль Хайфа
Валюр Рейкьявик 3:0 Санта-Колома Санта-Колома

Ліга Європи: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь