ЛАЙВ СКОР

Відеотрансляція матчу Арсенал - Олімпіакос

Арсенал

Арсенал

0 : 1
Олімпіакос

Олімпіакос

27 лютого 2020

22:00

  • Відеотрансляція
  • Огляд
  • Склади команд
  • Таблиця
  • Хайлайти

Проблема с подпиской на трансляцию? Обратитесь в службу поддержки OLL.TV

Арсенал Олімпіакос
21 Ba O.
53 Cisse P.
58 Махді Камара
Ceballos D. Torreira L. 72
77 Randjelovic L. Masouras G.
Bellerin H. Willock J. 84
86 Valbuena M. Gaspar B.
Арсенал
Арсенал
1 Leno B. (G)
2 Bellerin H.
20 Mustafi S.
23 Luiz D.
77 Saka B.
8 Ceballos D.
34 Xhaka G.
10 Ozil M.
Олімпіакос
Олімпіакос
1 Jose Sa (G)
14 Elabdellaoui O. (C)
24 Ba O.
66 Cisse P.
21 Tsimikas K.
5 Bouchalakis A.
4 Махді Камара
8 Guilherme
97 Randjelovic L.
11 El Arabi Y.
28 Valbuena M.
1-й раунд
Хетафе Хетафе 2:0 Аякс Аякс
Шахтар Шахтар 2:1 Бенфіка Бенфіка
Брюгге Брюгге 1:1 Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед
Копенгаген Копенгаген 1:1 Селтік Селтік
Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 0:2 Інтер Інтер
Спортінг Спортінг 3:1 Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 1:1 Севілья Севілья
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 4:1 Зальцбург Зальцбург
Баєр Баєр 2:1 Порту Порту
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 3:2 Брага Брага
Вулвергемптон Вулвергемптон 4:0 Еспаньол Еспаньол
Апоел Апоел 0:3 Базель Базель
АЗ АЗ 1:1 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Олімпіакос Олімпіакос 0:1 Арсенал Арсенал
Вольфсбург Вольфсбург 2:1 Мальме Мальме
Рома Рома 1:0 Гент Гент
Брага Брага 0:1 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Гент Гент 1:1 Рома Рома
Мальме Мальме 0:3 Вольфсбург Вольфсбург
Базель Базель 1:0 Апоел Апоел
Порту Порту 1:3 Баєр Баєр
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 2:0 АЗ АЗ
Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір 4:1 Спортінг Спортінг
Еспаньол Еспаньол 3:2 Вулвергемптон Вулвергемптон
Селтік Селтік 1:3 Копенгаген Копенгаген
Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед 5:0 Брюгге Брюгге
Севілья Севілья 0:1 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Арсенал Арсенал 0:1 Олімпіакос Олімпіакос
Бенфіка Бенфіка 3:3 Шахтар Шахтар
Інтер Інтер 2:1 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Аякс Аякс 2:1 Хетафе Хетафе
Зальцбург Зальцбург 2:2 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 0:3 Базель Базель
Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір 1:0 Копенгаген Копенгаген
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 0:5 Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 1:3 Баєр Баєр
Олімпіакос Олімпіакос 1:1 Вулвергемптон Вулвергемптон
Вольфсбург Вольфсбург 1:2 Шахтар Шахтар
Хетафе Хетафе : Інтер Інтер
Рома Рома : Севілья Севілья
Шахтар Шахтар 3:0 Вольфсбург Вольфсбург
Копенгаген Копенгаген 3:0 Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір
Інтер Інтер 2:0 Хетафе Хетафе
Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед 2:1 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Баєр Баєр 1:0 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Севілья Севілья 2:0 Рома Рома
Вулвергемптон Вулвергемптон 1:0 Олімпіакос Олімпіакос
Базель Базель 1:0 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
Тракай Тракай : Дерри Сити
Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн : Zeta
Кайрат Кайрат : Noah (Arm)
Вентспілс Вентспілс : Dinamo-Auto (Mda)
Ордабасі Ордабасі : Ботосані Ботосані
Борац Баня Лука : Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
Teuta (Alb) : Бейтар Бейтар
Нимме-Калью Нимме-Калью : НС Мура
Динамо Динамо : Пяст Глівіце
Лінкольн Лінкольн : Union Titus Petange (Lux)
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Шкупи Скопье
Алашкерт Алашкерт : Ренова Ренова
Буде/Глимт : FK Kauno Zalgiris
Sumqayit (Aze) : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
Аполлон Аполлон : FC Saburtalo Tbilisi
Відеотон Відеотон : Богемианс Дублин
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Vikingur Reykjavik (Ice)
Maccabi Haifa (Isr) : Железнічар Железнічар
Gjilani : Апоел Апоел
Русенборг Русенборг : Breidablik (Ice)
АГФ Орхус : Honka (Fin)
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс : Пайде Флора
Хаммарбю ИФ : Пушкаш Академія
Локомотив Тбілісі : Універсітатеа Крайова
Мальме Мальме : Краковія Краковія
Вадуц Вадуц : Hibernians (Mlt)
ЦСКА ЦСКА : Сиренс
Keshla (Aze) : КФ Лачі КФ Лачі
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр : ДАК Дунайска Стреда
ТНС ТНС : Жиліна Жиліна
Шахтер Шахтер : Sfintul (Mda)
Хапоель Хапоель : Динамо Батумі Динамо Батумі
Кукесі Кукесі : Славия
Валлетта Валлетта : Бала Таун Бала Таун
Б-36 Б-36 : Левадія Таллінн Левадія Таллінн
FC Petrocub : FK Tsc Backa Topola
Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар : Differdange (Lux)
Искра Даниловград : Локомотив Пловдив
Servette FC : МФК Ружомберок
Стяуа Стяуа : Ширак Гюмрі Ширак Гюмрі
Марібор Марібор : Колрейн
Абердін Абердін : Рунавік Рунавік
Мазервелл : Гленторан Гленторан
Лех Лех : Valmiera Glass (Lat)
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Ільвес
Будапешт Гонвед : Inter Turku (Fin)
Партизан Партизан : RFS (Lat)
Наполі Наполі 0:1 АЗ АЗ
ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:2 Гранада Гранада
Баєр Баєр 6:2 ОГК Ніцца ОГК Ніцца
ХНК Ріека ХНК Ріека 0:1 Реал Реал
Дандолк Дандолк 1:2 Мольде Мольде
Янг Бойз Янг Бойз 1:2 Рома Рома
Лех Лех 2:4 Бенфіка Бенфіка
ПАОК ПАОК 1:1 Омонія Омонія
Рапід Рапід 1:2 Арсенал Арсенал
ЦСКА ЦСКА 0:2 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Стандард Стандард 0:2 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Хапоель Хапоель 3:1 Славія Славія
Брага Брага 3:0 АЕК Афіни АЕК Афіни
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур 3:0 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Динамо Динамо 0:0 Феєнорд Феєнорд
Вольфсбергер Вольфсбергер 1:1 ЦСКА ЦСКА
Лестер Сіті Лестер Сіті 3:0 Зоря Зоря
Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 1:2 Антверпен Антверпен
Спарта Спарта 1:4 Лілль Лілль
Селтік Селтік 1:3 Мілан Мілан
Вільярреал Вільярреал 5:3 Сивасспор Сивасспор
Гоффенгайм Гоффенгайм 2:0 Црвена Звезда Црвена Звезда
Слован Слован 1:0 Гент Гент
Маккабі Маккабі 1:0 Карабах Карабах

ліга європи

Ліга Європи: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь