ЛАЙВ СКОР

Відеотрансляція матчу Баєр - Глазго Рейнджерс

Баєр

Баєр

1 : 0
Матч закінчився
Глазго Рейнджерс

Глазго Рейнджерс

  • Огляд
  • Склади команд
  • Таблиця
  • Хайлайти
Баєр Глазго Рейнджерс
Aranguiz 14
Aranguiz 15
Sinkgraven D. 45
Мусса Діабі 51
53 Barker B.
60 Barker B. Hagi I.
66 Kent R. Jones J.
66 Davis S. Arfield S.
67 Hagi I.
Bender L. (C) Dragovic A. 68
Мусса Діабі Bailey L. 68
Wirtz F. Baumgartlinger J. 68
77 Tavernier J. (C) Stewart G.
Свен Бендер Джонатан Та 77
77 Morelos A. Patterson N.
Palacios E. Stanilewicz A. 87
Джонатан Та 90
Баєр
Баєр
1 Hradecky L. (G)
8 Bender L. (C)
12 Tapsoba E.
5 Свен Бендер
22 Sinkgraven D.
20 Aranguiz
25 Palacios E.
27 Wirtz F.
29 Kai Havertz
19 Мусса Діабі
31 Кевін Фолланд
Глазго Рейнджерс
Глазго Рейнджерс
1 McGregor A. (G)
2 Tavernier J. (C)
6 Goldson C.
5 Helander F.
31 Barisic B.
17 Aribo J.
8 Jack R.
21 Barker B.
10 Davis S.
14 Kent R.
20 Morelos A.
1-й раунд
Спортінг Спортінг 3:1 Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 1:1 Севілья Севілья
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 4:1 Зальцбург Зальцбург
Хетафе Хетафе 2:0 Аякс Аякс
Шахтар Шахтар 2:1 Бенфіка Бенфіка
Брюгге Брюгге 1:1 Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед
Копенгаген Копенгаген 1:1 Селтік Селтік
Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 0:2 Інтер Інтер
Рома Рома 1:0 Гент Гент
Баєр Баєр 2:1 Порту Порту
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 3:2 Брага Брага
Вулвергемптон Вулвергемптон 4:0 Еспаньол Еспаньол
Апоел Апоел 0:3 Базель Базель
АЗ АЗ 1:1 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Олімпіакос Олімпіакос 0:1 Арсенал Арсенал
Вольфсбург Вольфсбург 2:1 Мальме Мальме
Брага Брага 0:1 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір 4:1 Спортінг Спортінг
Еспаньол Еспаньол 3:2 Вулвергемптон Вулвергемптон
Гент Гент 1:1 Рома Рома
Мальме Мальме 0:3 Вольфсбург Вольфсбург
Базель Базель 1:0 Апоел Апоел
Порту Порту 1:3 Баєр Баєр
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 2:0 АЗ АЗ
Аякс Аякс 2:1 Хетафе Хетафе
Селтік Селтік 1:3 Копенгаген Копенгаген
Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед 5:0 Брюгге Брюгге
Севілья Севілья 0:1 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Арсенал Арсенал 0:1 Олімпіакос Олімпіакос
Бенфіка Бенфіка 3:3 Шахтар Шахтар
Інтер Інтер 2:1 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Зальцбург Зальцбург 2:2 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір 1:0 Копенгаген Копенгаген
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 0:5 Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 0:3 Базель Базель
Вольфсбург Вольфсбург 1:2 Шахтар Шахтар
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 1:3 Баєр Баєр
Олімпіакос Олімпіакос 1:1 Вулвергемптон Вулвергемптон
Хетафе Хетафе : Інтер Інтер
Рома Рома : Севілья Севілья
Шахтар Шахтар 3:0 Вольфсбург Вольфсбург
Копенгаген Копенгаген 3:0 Істанбул Башакшехір Істанбул Башакшехір
Інтер Інтер 2:0 Хетафе Хетафе
Манчестер Юнайтед Манчестер Юнайтед 2:1 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Баєр Баєр 1:0 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Севілья Севілья 2:0 Рома Рома
Вулвергемптон Вулвергемптон 1:0 Олімпіакос Олімпіакос
Базель Базель 1:0 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
Тракай Тракай : Дерри Сити
Прогрес Нідеркорн Прогрес Нідеркорн : Zeta
Ордабасі Ордабасі : Ботосані Ботосані
Кайрат Кайрат : Noah (Arm)
Вентспілс Вентспілс : Dinamo-Auto (Mda)
Борац Баня Лука : Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
Teuta (Alb) : Бейтар Бейтар
Нимме-Калью Нимме-Калью : НС Мура
Динамо Динамо : Пяст Глівіце
Лінкольн Лінкольн : Union Titus Petange (Lux)
Аполлон Аполлон : FC Saburtalo Tbilisi
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Шкупи Скопье
Алашкерт Алашкерт : Ренова Ренова
Буде/Глимт : FK Kauno Zalgiris
Sumqayit (Aze) : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
Відеотон Відеотон : Богемианс Дублин
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Vikingur Reykjavik (Ice)
Вадуц Вадуц : Hibernians (Mlt)
ЦСКА ЦСКА : Сиренс
Keshla (Aze) : КФ Лачі КФ Лачі
Maccabi Haifa (Isr) : Железнічар Железнічар
Gjilani : Апоел Апоел
Русенборг Русенборг : Breidablik (Ice)
АГФ Орхус : Honka (Fin)
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс : Пайде Флора
Хаммарбю ИФ : Пушкаш Академія
Локомотив Тбілісі : Універсітатеа Крайова
Мальме Мальме : Краковія Краковія
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр : ДАК Дунайска Стреда
ТНС ТНС : Жиліна Жиліна
Шахтер Шахтер : Sfintul (Mda)
Хапоель Хапоель : Динамо Батумі Динамо Батумі
Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар : Differdange (Lux)
Искра Даниловград : Локомотив Пловдив
Кукесі Кукесі : Славия
Валлетта Валлетта : Бала Таун Бала Таун
Б-36 Б-36 : Левадія Таллінн Левадія Таллінн
FC Petrocub : FK Tsc Backa Topola
Servette FC : МФК Ружомберок
Стяуа Стяуа : Ширак Гюмрі Ширак Гюмрі
Марібор Марібор : Колрейн
Абердін Абердін : Рунавік Рунавік
Мазервелл : Гленторан Гленторан
Лех Лех : Valmiera Glass (Lat)
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Ільвес
Будапешт Гонвед : Inter Turku (Fin)
Партизан Партизан : RFS (Lat)

Ліга Європи: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь