ЛАЙВ СКОР

Відеотрансляція матчу АЕК Афіни - Лестер Сіті

АЕК Афіни

АЕК Афіни

1 : 2
Матч закінчився
Лестер Сіті

Лестер Сіті

29 жовтня 2020

19:55

  • Огляд
  • Склади команд
  • Таблиця
  • Хайлайти
АЕК Афіни Лестер Сіті
17 Vardy J.
18 Vardy J.
Mantalos P. 21
39 Choudhury H.
Ansarifard K. Oliveira N. 46
Livaja M. Tankovic M. 46
46 Fuchs Ch. Thomas L.
Krsticic N. 59
66 Under C. Praet D.
66 Choudhury H. Mendy N.
70 Vardy J. Iheanacho K.
Insua E. 73
74 Maddison J. Barnes H.
78 Thomas L.
Skakhov Y. Macheras T. 86
Bakakis M. Vasilantonopoulos S. 86
Insua E. Sabanadzovic A. 86
АЕК Афіни
АЕК Афіни
1 Tsintotas P. (G)
2 Bakakis M.
24 Svarnas S.
5 Nedelcearu I.
22 Insua E.
28 Skakhov Y.
6 Krsticic N.
10 Livaja M.
20 Mantalos P. (C)
3 Lopes H.
11 Ansarifard K.
Лестер Сіті
Лестер Сіті
1 Schmeichel K. (G)
1 Schmeichel K. (G) (C)
27 Timothy Castagne
3 Уеслі Фофана
5 Morgan W. (C)
6 Evans J.
19 Under C.
28 Fuchs Ch.
24 Mendy N.
20 Choudhury H.
8 Tielemans Y.
Quarter-finals
Kaisar Kyzylorda (Kaz) : Апоел Апоел
Вентспілс Вентспілс : Русенборг Русенборг
Ренова Ренова : Хайдук Хайдук
FC Ararat-Armenia : КС Фола Еш КС Фола Еш
Teuta (Alb) : Гранада Гранада
Астана Астана : Будучност Будучност
Лінкольн Лінкольн : Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Куопио ПС : Слован Слован
Ботосані Ботосані : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Галатасарай Галатасарай
Буде/Глимт : ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Локомотив Пловдив : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Тракай Тракай : Слован Слован
Гьотеборг Гьотеборг : Копенгаген Копенгаген
Флора Таллінн Флора Таллінн : КР Рейкьявик КР Рейкьявик
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
КФ Лачі КФ Лачі : Хапоель Хапоель
Крит : Аполлон Аполлон
Sfintul (Mda) : Партизан Партизан
ЦСКА ЦСКА : БАТЕ БАТЕ
Maccabi Haifa (Isr) : Кайрат Кайрат
Hibernians (Mlt) : Відеотон Відеотон
Коннас Квай Номадс : Динамо Динамо
Локомотив Тбілісі : Динамо Москва
Рига : СП Тре Фиори
Юргорден Юргорден : Колледж Європа Колледж Європа
Inter Escaldes : Дандолк Дандолк
Кукесі Кукесі : Вольфсбург Вольфсбург
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Мілан Мілан
Стандард Стандард : Бала Таун Бала Таун
Аріс Аріс 1:2 Колос Колос
Пяст Глівіце : ТСВ Хартберг
Sileks (Mkd) : KF Drita
Борац Баня Лука : Рио Аве
НС Мура : АГФ Орхус
Викинг : Абердін Абердін
Колрейн : Мазервелл
ДАК Дунайска Стреда : Яблонець Яблонець
НК Осиек : Базель Базель
Лінфілд Лінфілд : Флориана
Servette FC : Реймс Реймс
FK Tsc Backa Topola : Стяуа Стяуа
Будапешт Гонвед : Мальме Мальме
Вікторія Вікторія : Сендерюске Сендерюске
Віллем II Віллем II : Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : ДАК Дунайска Стреда
Копенгаген Копенгаген : Пяст Глівіце
Апоел Апоел : Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
Мальме Мальме : Локомотіва Локомотіва
Сараєво Сараєво : Будучност Будучност
Ростов Ростов : Maccabi Haifa (Isr)
Базель Базель : Анортосис Фамагуста
НС Мура : ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Куопио ПС : Судува Мариямполе
Гранада Гранада : Локомотив Тбілісі
Роял Шарлеруа Роял Шарлеруа : Партизан Партизан
Шериф Тираспіль Шериф Тираспіль : Дандолк Дандолк
Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Клаксвик : Динамо Динамо
Юргорден Юргорден : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Стандард Стандард : Войводіна Войводіна
Мілан Мілан : Буде/Глимт
Легія Легія : KF Drita
FC Ararat-Armenia : НК Цельє НК Цельє
Стяуа Стяуа : Слован Слован
Рига : Селтік Селтік
Аполлон Аполлон : Лех Лех
Відеотон Відеотон : Реймс Реймс
Галатасарай Галатасарай : Хайдук Хайдук
Флориана : Флора Таллінн Флора Таллінн
Бешикташ Бешикташ : Рио Аве
Русенборг Русенборг : Аланияспор
Хапоель Хапоель : Мазервелл
ЦСКА ЦСКА : Б-36 Б-36
Спортінг Спортінг : Абердін Абердін
Вольфсбург Вольфсбург 2:0 Десна Десна
Сент Галлен : АЕК Афіни АЕК Афіни
ХНК Ріека ХНК Ріека 2:0 Колос Колос
Русенборг Русенборг : ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Сараєво Сараєво : Селтік Селтік
АЕК Афіни АЕК Афіни : Вольфсбург Вольфсбург
Стандард Стандард : Відеотон Відеотон
Легія Легія : Карабах Карабах
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж : Куопио ПС
Мальме Мальме : Гранада Гранада
Динамо Динамо : Флора Таллінн Флора Таллінн
Рио Аве : Мілан Мілан
Копенгаген Копенгаген : ХНК Ріека ХНК Ріека
FC Ararat-Armenia : Црвена Звезда Црвена Звезда
Спортінг Спортінг : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Хапоель Хапоель : Вікторія Вікторія
Базель Базель : ЦСКА ЦСКА
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Maccabi Haifa (Isr)
Слован Слован : Апоел Апоел
Роял Шарлеруа Роял Шарлеруа : Лех Лех
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс : Галатасарай Галатасарай
Дандолк Дандолк : Клаксвик
Брест : Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Янг Бойз Янг Бойз : KF Tirana (Alb)
Црвена Звезда Црвена Звезда 5:1 Слован Слован
Гент Гент 1:4 Гоффенгайм Гоффенгайм
Мілан Мілан 3:0 Спарта Спарта
Лілль Лілль 2:2 Селтік Селтік
Антверпен Антверпен 1:0 Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Сивасспор Сивасспор 1:2 Маккабі Маккабі
Феєнорд Феєнорд 1:4 Вольфсбергер Вольфсбергер
Зоря Зоря 1:2 Брага Брага
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 4:3 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
АЕК Афіни АЕК Афіни 1:2 Лестер Сіті Лестер Сіті
Карабах Карабах 1:3 Вільярреал Вільярреал
ЦСКА ЦСКА 0:0 Динамо Динамо
Арсенал Арсенал 3:0 Дандолк Дандолк
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 1:0 Лех Лех
АЗ АЗ 4:1 ХНК Ріека ХНК Ріека
Славія Славія 1:0 Баєр Баєр
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 1:1 Янг Бойз Янг Бойз
Мольде Мольде 1:0 Рапід Рапід
Омонія Омонія 1:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Рома Рома 0:0 ЦСКА ЦСКА
Реал Реал 0:1 Наполі Наполі
Бенфіка Бенфіка 3:0 Стандард Стандард
Гранада Гранада 0:0 ПАОК ПАОК
ОГК Ніцца ОГК Ніцца 1:0 Хапоель Хапоель
Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 1:3 Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
ПАОК ПАОК 4:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Реал Реал 1:0 АЗ АЗ
Бенфіка Бенфіка 3:3 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Сивасспор Сивасспор 2:0 Карабах Карабах
Лех Лех 3:1 Стандард Стандард
Омонія Омонія 0:2 Гранада Гранада
Рапід Рапід 4:3 Дандолк Дандолк
Рома Рома 5:0 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
ХНК Ріека ХНК Ріека 1:2 Наполі Наполі
Хапоель Хапоель 2:4 Баєр Баєр
Славія Славія 3:2 ОГК Ніцца ОГК Ніцца
Гоффенгайм Гоффенгайм 5:0 Слован Слован
Антверпен Антверпен 0:1 ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Вільярреал Вільярреал 4:0 Маккабі Маккабі
Селтік Селтік 1:4 Спарта Спарта
Феєнорд Феєнорд 3:1 ЦСКА ЦСКА
Зоря Зоря 1:4 АЕК Афіни АЕК Афіни
Мілан Мілан 0:3 Лілль Лілль
Лестер Сіті Лестер Сіті 4:0 Брага Брага
Арсенал Арсенал 4:1 Мольде Мольде
Янг Бойз Янг Бойз 3:0 ЦСКА ЦСКА
Динамо Динамо 1:0 Вольфсбергер Вольфсбергер
Црвена Звезда Црвена Звезда 2:1 Гент Гент
Вольфсбергер Вольфсбергер 0:3 Динамо Динамо
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 0:2 Антверпен Антверпен
Лілль Лілль 1:1 Мілан Мілан
АЕК Афіни АЕК Афіни 0:3 Зоря Зоря
Мольде Мольде 0:3 Арсенал Арсенал
ЦСКА ЦСКА 0:0 Феєнорд Феєнорд
Спарта Спарта 4:1 Селтік Селтік
Гент Гент 0:2 Црвена Звезда Црвена Звезда
Слован Слован 0:2 Гоффенгайм Гоффенгайм
Маккабі Маккабі 1:1 Вільярреал Вільярреал
Брага Брага 3:3 Лестер Сіті Лестер Сіті
Карабах Карабах 2:3 Сивасспор Сивасспор
ЦСКА ЦСКА 0:1 Янг Бойз Янг Бойз
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 2:2 Бенфіка Бенфіка
Баєр Баєр 4:1 Хапоель Хапоель
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур 4:0 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Дандолк Дандолк 1:3 Рапід Рапід
Наполі Наполі 2:0 ХНК Ріека ХНК Ріека
ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:2 ПАОК ПАОК
АЗ АЗ 0:0 Реал Реал
Стандард Стандард 2:1 Лех Лех
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 0:2 Рома Рома
Гранада Гранада 2:1 Омонія Омонія
ОГК Ніцца ОГК Ніцца 1:3 Славія Славія
Феєнорд Феєнорд 0:2 Динамо Динамо
Зоря Зоря 1:0 Лестер Сіті Лестер Сіті
ЛАСК Линз ЛАСК Линз 3:3 Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
АЕК Афіни АЕК Афіни 2:4 Брага Брага
Карабах Карабах 1:1 Маккабі Маккабі
ЦСКА ЦСКА 0:1 Вольфсбергер Вольфсбергер
Црвена Звезда Црвена Звезда 0:0 Гоффенгайм Гоффенгайм
Гент Гент 1:2 Слован Слован
Мілан Мілан 4:2 Селтік Селтік
Лілль Лілль 2:1 Спарта Спарта
Антверпен Антверпен 3:1 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Сивасспор Сивасспор 0:1 Вільярреал Вільярреал
Омонія Омонія 2:1 ПАОК ПАОК
Рома Рома 3:1 Янг Бойз Янг Бойз
Реал Реал 2:2 ХНК Ріека ХНК Ріека
Бенфіка Бенфіка 4:0 Лех Лех
Гранада Гранада 0:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
ОГК Ніцца ОГК Ніцца 2:3 Баєр Баєр
Арсенал Арсенал 4:1 Рапід Рапід
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 3:2 Стандард Стандард
АЗ АЗ 1:1 Наполі Наполі
Славія Славія 3:0 Хапоель Хапоель
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 0:0 ЦСКА ЦСКА
Мольде Мольде 3:1 Дандолк Дандолк
ЦСКА ЦСКА - Арсенал Арсенал
Зальцбург Зальцбург - Лаціо Лаціо
Марсель Марсель - РБ Лейпциг РБ Лейпциг
Спортінг Спортінг - Атлетико Атлетико
Наполі Наполі - Реал Реал
ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен - Омонія Омонія
Баєр Баєр - Славія Славія
ХНК Ріека ХНК Ріека - АЗ АЗ
Дандолк Дандолк - Арсенал Арсенал
Янг Бойз Янг Бойз - ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Лех Лех - Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
ПАОК ПАОК - Гранада Гранада
Рапід Рапід - Мольде Мольде
ЦСКА ЦСКА - Рома Рома
Стандард Стандард - Бенфіка Бенфіка
Хапоель Хапоель - ОГК Ніцца ОГК Ніцца
Брага Брага - Зоря Зоря
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур - Антверпен Антверпен
Динамо Динамо - ЦСКА ЦСКА
Вольфсбергер Вольфсбергер - Феєнорд Феєнорд
Лестер Сіті Лестер Сіті - АЕК Афіни АЕК Афіни
Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 - ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Спарта Спарта - Мілан Мілан
Селтік Селтік - Лілль Лілль
Вільярреал Вільярреал - Карабах Карабах
Гоффенгайм Гоффенгайм - Гент Гент
Слован Слован - Црвена Звезда Црвена Звезда
Маккабі Маккабі - Сивасспор Сивасспор

ліга європи

Ліга Європи: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь