ЛАЙВ СКОР

Відеотрансляція матчу Ворскла - Куопио ПС

Ворскла

Ворскла

2 : 3
Куопио ПС

Куопио ПС

29 липня 2021

19:00

  • Відеотрансляція
  • Огляд
  • Таблиця
  • Хайлайти

Проблема с подпиской на трансляцию? Обратитесь в службу поддержки OLL.TV

Ворскла Куопио ПС
34 Hamalainen T.
35 Hamalainen T.
Thill O. 48
49 Sebban J.
Sklyar O. 55
Yellow Card 90
90 Nissila U.
Perduta I. 92
Kushnirenko B. 95
100 Nissila U.
100 Nissila U.
111 Uzochokwu H.
115 Rangel
115 Rangel
Tamm J. 119
120 Udoh A.
Quarter-finals
Ararat Yerevan (Arm) : Шльонск Шльонск
Астана Астана : Аріс Аріс
FK Panevezys (Ltu) : Войводіна Войводіна
Аустрія Аустрія : Breidablik (Ice)
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Birkirkara (Mlt)
Карабах Карабах : Ashdod (Isr)
Sochi (Rus) : Keshla (Aze)
Куопио ПС Куопио ПС 2:2 Ворскла Ворскла
Мольде Мольде : Servette FC
RFS (Lat) : Пушкаш Академія
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж : Богемианс Дублин
Динамо Динамо : Maccabi Haifa (Isr)
Ельфсборг Ельфсборг : Мілсамі Мілсамі
Хаммарбю ИФ : Марібор Марібор
Судува Мариямполе : Раков Честохова
Копенгаген Копенгаген : Zhodino (Blr)
Вікторія Вікторія : Брест
Teuta (Alb) : Inter Escaldes
Спартак Спартак : Sepsi Sf. Gheorghe (Rou)
КФ Лачі КФ Лачі : Універсітатеа Крайова
ЦСКА ЦСКА : Лиепая
Динамо Батумі Динамо Батумі : БАТЕ БАТЕ
Гзира Юнайтед : ХНК Ріека ХНК Ріека
Локомотив Пловдив : Словацко
FC Petrocub : Сивасспор Сивасспор
Аполлон Аполлон : Жиліна Жиліна
Рига : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
АЕЛ Лімассол : Vllaznia (Alb)
Arda (Bul) : Хапоель Хапоель
Торсхавн Торсхавн : Будучност Будучност
Шкупи Скопье : Санта Клара
Базель Базель : Партизан Партизан
Стяуа Стяуа : Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
Гент Гент : Волеренга
Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич : Маккабі Маккабі
Larne FC : АГФ Орхус
Вележ Мостар : АЕК Афіни АЕК Афіни
Лінфілд Лінфілд : Борац Баня Лука
Абердін Абердін : БК Хеккен
Хиберниан Эдинбург : Санта-Колома Санта-Колома
Погонь Щецин : НК Осиек
Дандолк Дандолк : Левадія Таллінн Левадія Таллінн
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр : Русенборг Русенборг
Хайдук Хайдук : Тобол Костанай
Уйпешт Уйпешт : Вадуц Вадуц
KF Drita : Феєнорд Феєнорд
Валюр Рейкьявик : Буде/Глімт Буде/Глімт
Партизан Партизан : ДАК Дунайска Стреда
Шахтер Шахтер : КС Фола Еш КС Фола Еш
Inter Escaldes : Teuta (Alb)
Hibernians (Mlt) : Folgore (San)
Будучност Будучност : Торсхавн Торсхавн
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) : Стяуа Стяуа
Лиепая : ЦСКА ЦСКА
Тобол Костанай : Хайдук Хайдук
Ворскла Ворскла 2:3 Куопио ПС Куопио ПС
Birkirkara (Mlt) : Олимпия Любляна Олимпия Любляна
Sumqayit (Aze) : Чукарички Чукарички
Honka (Fin) : Домжале Домжале
Вадуц Вадуц : Уйпешт Уйпешт
Keshla (Aze) : Sochi (Rus)
Брест : Вікторія Вікторія
Буде/Глімт Буде/Глімт : Валюр Рейкьявик
БК Хеккен : Абердін Абердін
Левадія Таллінн Левадія Таллінн : Дандолк Дандолк
Санта-Колома Санта-Колома : Хиберниан Эдинбург
Жиліна Жиліна : Аполлон Аполлон
Мілсамі Мілсамі : Ельфсборг Ельфсборг
Волеренга : Гент Гент
Русенборг Русенборг : ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр
Zhodino (Blr) : Копенгаген Копенгаген
Сивасспор Сивасспор : FC Petrocub
АГФ Орхус : Larne FC
Maccabi Haifa (Isr) : Динамо Динамо
Хапоель Хапоель : Arda (Bul)
Раков Честохова : Судува Мариямполе
Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) : Спартак Спартак
Ashdod (Isr) : Карабах Карабах
Словацко : Локомотив Пловдив
БАТЕ БАТЕ : Динамо Батумі Динамо Батумі
ТНС ТНС : FK Kauno Zalgiris
КС Фола Еш КС Фола Еш : Шахтер Шахтер
Маккабі Маккабі : Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
Борац Баня Лука : Лінфілд Лінфілд
ХНК Ріека ХНК Ріека : Гзира Юнайтед
Феєнорд Феєнорд : KF Drita
Шльонск Шльонск : Ararat Yerevan (Arm)
АЕК Афіни АЕК Афіни : Вележ Мостар
Пушкаш Академія : RFS (Lat)
Коннас Квай Номадс : FC Prishtina
Войводіна Войводіна : FK Panevezys (Ltu)
Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово : Рига
Партизан Партизан : Базель Базель
Аріс Аріс : Астана Астана
Servette FC : Мольде Мольде
Універсітатеа Крайова : КФ Лачі КФ Лачі
Марібор Марібор : Хаммарбю ИФ
ДАК Дунайска Стреда : Партизан Партизан
Богемианс Дублин : Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
Vllaznia (Alb) : АЕЛ Лімассол
НК Осиек : Погонь Щецин
Breidablik (Ice) : Аустрія Аустрія
Санта Клара : Шкупи Скопье
Богемианс Дублин : ПАОК ПАОК
Хиберниан Эдинбург : ХНК Ріека ХНК Ріека
Вітесс Вітесс : Дандолк Дандолк
Рига : Hibernians (Mlt)
Лінфілд Лінфілд : КС Фола Еш КС Фола Еш
Шльонск Шльонск : Хапоель Хапоель
Люцерн : Феєнорд Феєнорд
Куопио ПС Куопио ПС : Астана Астана
Breidablik (Ice) : Абердін Абердін
Тобол Костанай : Жиліна Жиліна
FC Prishtina : Буде/Глімт Буде/Глімт
Пакош Феррейра : Larne FC
Уйпешт Уйпешт : Базель Базель
RFS (Lat) : Гент Гент
Войводіна Войводіна : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Русенборг Русенборг : Домжале Домжале
Локомотив Пловдив : Копенгаген Копенгаген
ТНС ТНС : Вікторія Вікторія
Maccabi Haifa (Isr) : Торсхавн Торсхавн
Sochi (Rus) : Партизан Партизан
Динамо Батумі Динамо Батумі : Сивасспор Сивасспор
Спартак Спартак : Маккабі Маккабі
Раков Честохова : Рубін Рубін
Ельфсборг Ельфсборг : Вележ Мостар
КФ Лачі КФ Лачі : Андерлехт Андерлехт
ЦСКА ЦСКА : НК Осиек
АЕЛ Лімассол : Карабах Карабах
Трабзонспор Трабзонспор : Мольде Мольде
Колос Колос 0:0 Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Teuta (Alb)
Чукарички Чукарички : Хаммарбю ИФ
Санта Клара : Олимпия Любляна Олимпия Любляна
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) 0:0 Колос Колос
Домжале Домжале : Русенборг Русенборг
Астана Астана : Куопио ПС Куопио ПС
Мольде Мольде : Трабзонспор Трабзонспор
Рубін Рубін : Раков Честохова
Буде/Глімт Буде/Глімт : FC Prishtina
Карабах Карабах : АЕЛ Лімассол
Жиліна Жиліна : Тобол Костанай
Хаммарбю ИФ : Чукарички Чукарички
Вікторія Вікторія : ТНС ТНС
ПАОК ПАОК : Богемианс Дублин
RFS (Lat) : Гент Гент
Хапоель Хапоель : Шльонск Шльонск
Базель Базель : Уйпешт Уйпешт
Маккабі Маккабі : Спартак Спартак
КС Фола Еш КС Фола Еш : Лінфілд Лінфілд
Феєнорд Феєнорд : Люцерн
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Санта Клара
Сивасспор Сивасспор : Динамо Батумі Динамо Батумі
Teuta (Alb) : Шемрок Роверс Шемрок Роверс
Копенгаген Копенгаген : Локомотив Пловдив
Hibernians (Mlt) : Рига
ХНК Ріека ХНК Ріека : Хиберниан Эдинбург
Вележ Мостар : Ельфсборг Ельфсборг
Андерлехт Андерлехт : КФ Лачі КФ Лачі
Larne FC : Пакош Феррейра
Торсхавн Торсхавн : Maccabi Haifa (Isr)
Абердін Абердін : Breidablik (Ice)
Дандолк Дандолк : Вітесс Вітесс
Партизан Партизан : Sochi (Rus)
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Войводіна Войводіна
НК Осиек : ЦСКА ЦСКА
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) : Маккабі Маккабі
Куопио ПС Куопио ПС : Юнион Берлин Юнион Берлин
Раков Честохова : Гент Гент
Ренн Ренн : Русенборг Русенборг
Флора Таллінн Флора Таллінн : Шемрок Роверс Шемрок Роверс
Карабах Карабах : Абердін Абердін
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Сент Джонстон Сент Джонстон
Вікторія Вікторія : ЦСКА ЦСКА
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс : Буде/Глімт Буде/Глімт
Хапоель Хапоель : Анортосис Фамагуста
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Maccabi Haifa (Isr)
Рига : Лінкольн Лінкольн
Базель Базель : Хаммарбю ИФ
Трабзонспор Трабзонспор : Рома Рома
КС Фола Еш КС Фола Еш : Кайрат Кайрат
Сивасспор Сивасспор : Копенгаген Копенгаген
Феєнорд Феєнорд : Ельфсборг Ельфсборг
ПАОК ПАОК : ХНК Ріека ХНК Ріека
Андерлехт Андерлехт : Вітесс Вітесс
Яблонець Яблонець : Жиліна Жиліна
Пакош Феррейра : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Санта Клара : Партизан Партизан
Кайрат Кайрат : КС Фола Еш КС Фола Еш
Буде/Глімт Буде/Глімт : ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Жиліна Жиліна : Яблонець Яблонець
Лінкольн Лінкольн : Рига
ЦСКА ЦСКА : Вікторія Вікторія
Копенгаген Копенгаген : Сивасспор Сивасспор
Maccabi Haifa (Isr) : Нефтчі Баку Нефтчі Баку
Вітесс Вітесс : Андерлехт Андерлехт
Рома Рома : Трабзонспор Трабзонспор
Ельфсборг Ельфсборг : Феєнорд Феєнорд
Хаммарбю ИФ : Базель Базель
Русенборг Русенборг : Ренн Ренн
Анортосис Фамагуста : Хапоель Хапоель
Маккабі Маккабі : Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
ХНК Ріека ХНК Ріека : ПАОК ПАОК
Гент Гент : Раков Честохова
Сент Джонстон Сент Джонстон : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Юнион Берлин Юнион Берлин : Куопио ПС Куопио ПС
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Флора Таллінн Флора Таллінн
Абердін Абердін : Карабах Карабах
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Пакош Феррейра
Партизан Партизан : Санта Клара
Маккабі Маккабі : Алашкерт Алашкерт
Maccabi Haifa (Isr) : Феєнорд Феєнорд
Кайрат Кайрат : Омонія Омонія
Слован Слован : Копенгаген Копенгаген
Флора Таллінн Флора Таллінн : Гент Гент
Лінкольн Лінкольн : ПАОК ПАОК
Карабах Карабах : Базель Базель
Славія Славія : Юнион Берлин Юнион Берлин
Хік Хік : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
НС Мура : Вітесс Вітесс
Ренн Ренн : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Рома Рома : ЦСКА ЦСКА
Яблонець Яблонець : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Анортосис Фамагуста : Партизан Партизан
Буде/Глімт Буде/Глімт 3:1 Зоря Зоря
Рандерс Рандерс : АЗ АЗ
Партизан Партизан - Флора Таллінн Флора Таллінн
Алашкерт Алашкерт - Хік Хік
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж - Рандерс Рандерс
Зоря Зоря - Рома Рома
ЛАСК Линз ЛАСК Линз - Маккабі Маккабі
АЗ АЗ - Яблонець Яблонець
ЦСКА ЦСКА - Буде/Глімт Буде/Глімт
Гент Гент - Анортосис Фамагуста
Копенгаген Копенгаген - Лінкольн Лінкольн
Омонія Омонія - Карабах Карабах
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур - НС Мура
Вітесс Вітесс - Ренн Ренн
Базель Базель - Кайрат Кайрат
Феєнорд Феєнорд - Славія Славія
ПАОК ПАОК - Слован Слован
Юнион Берлин Юнион Берлин - Maccabi Haifa (Isr)
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь