З 9 по 22 січня в Швейцарії проходять зимові юнацькі Олімпійські ігри. Близько двох тисяч атлетів віком 15-18 років з 79 країн розіграють 81 комплект медалей в 16 видах спорту - біатлоні, лижних гонках, хокеї, гірськолижному спорті, фігурному катанні, лижному двоборстві, шорт-треку, ковзанярському спорті, стрибках на лижах з трампліна, бобслеї, скелетоні, санному спорті, керлінгу, фрістайлі, сноуборді і скі-альпінізмі.

Частина нагород під час юнацьких Ігор буде розіграна змішаними командами, до яких увійдуть атлети з різних країн.

Білорусь 0 0 1 1

Україна представлена 39 спортсменами, які виступають в біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треку, стрибках на лижах, скелетоні, фрістайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

Наші спортсмени завоювали вже дві нагороди. У хокеї 3х3 в складі змішаної команди чемпіоном Олімпіади-2020 став Володимир Трошкін, а срібну медаль виграв Денис Пасько.

У фігурному катанні українці Софія Нестерова і Артем Даренський виступали за команду Team Vision. Наші спортсмени виграли «бронзу» в парному катанні.