Дар'я Білодід. Фото instagram.com

Незважаючи на інтенсивні тренування, Дар'я Білодід знаходить час порадувати своїх шанувальників новими фотографіями в Instagram. У вересні 2018 року українська спортсменка Дар'я Білодід стала сенсацією чемпіонату світу з дзюдо, завоювавши золото в самому юному в історії цього виду спорту віці. Тоді дзюдоїстці було 17 років.

Дар'я Білодід стала першою українкою в історії, якій вдалося виграти чемпіонат світу з дзюдо.

Перших значних успіхів 19-річна Дар'я домоглася в 2015 році. Спершу спортсменка стала чемпіонкою України, а потім виграла європейську і світову першість. Свою першу дорослу золоту медаль вона взяла через два роки на відкритому Континентальному Кубку в Празі.

Крім своїх спортивних досягнень, Білодід - одна з найкрасивіших українських спортсменок.

Дар'я народилася в родині відомих спортсменів - Світлани Кузнєцової і Геннадія Білодіда, які також присвятили своє життя дзюдо.

Багато фанатів вже зараз пророкують Дар'ї перемогу на Олімпіаді, але про свої плани на цей рахунок спортсменка поки замовчує.