Віта Семеренко. Фото twitter.com

19 січня в німецькому Рупольдінгу в рамках п'ятого етапу Кубка світу відбулася жіноча гонка переслідування. Українська біатлоніста Віта Семеренко посіла восьме місце.

Віта Семеренко стартувала з 34-ї позиції і без промахів пройшла всю дистанцію. Серед інших українок Валентина Семеренко посіла 18-е місце, а ось Юлія Джима і зовсім не фінішувала.

Лідер загального заліку норвежка Тіріл Екгофф виграла гонку переслідування на п'ятому етапі Кубка світу в Рупольдінгу (Німеччина). Вона пробігла дистанцію за 34 хвилини 8,7 секунди, допустивши один промах.

Другою стала представниця Словаччини Пауліна Фіалкова. Вона поступилася Екхофф 46,3 секунди. Бронзова нагорода дісталася шведці Ханне Еберг (+55,1).