Катерина Бондаренко. Фото twitter.com

Українка Катерина Бондаренко (№535 WTA) програла стартовий поєдинок на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу. 33-річна українка, яка заявлена ​​на турнірі по «захищеному рейтингу», в трьох сетах поступилася володарці вайлд кард Аріні Родіоновій з Австралії (№163 WTA).

Бондаренко виграла перший сет. У другій партії Родіонова повела 3:0, але українка виграла 5 геймів поспіль і першою вийшла подавати на матч. Бондаренко і Родіонова пішли на тай-брейк, українка вела 4:1, а потім 5:3, але програла чотири розіграші поспіль.

У третьому сеті боротьби не вийшло, Бондаренко поступилася - 0:6.

Australian Open. перше коло

Катерина Бондаренко (Україна) - Аріна Родіонова (Австралія) - 6:3, 6:7 (5), 0:6

У другому колі Родіонова битиметься проти Кікі Бертенс з Нідерландів (№10 WTA).

Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу пройде в Мельбурні з 20 січня по 2 лютого. Призовий фонд змагань в 2020 році складе 49,1 млн доларів, що на 14% більше, ніж в минулому сезоні.

Чинними переможцями турніру є серб Новак Джокович і представниця Японії Наомі Осака. У фіналі Джокович обіграв іспанця Рафаеля Надаля з рахунком 6:3, 6:2, 6:3, а Осака виявилася сильнішою чешки Петри Квітовою - 7:6 (7:2), 5:7, 6:4.