Ярослава Магучіх. Фото twitter.com

18-річна спортсменка Ярослава Магучіх виграла змагання зі стрибків у висоту в німецькому Карлсруе. Українська спортсменка стрибнула на 2,02 метра.

Це новий рекорд світу серед юніорів U-20 в приміщеннях. Друге місце зайняла також українка, Юлія Левченко, з результатом 1,99 метра.

Ярославі Магучіх належить світовий рекорд серед юніорів (2,04 метра), встановлений на чемпіонаті світу 2019 Досі, Катар.

На цих же змаганнях 24-річна українка Марина Бех-Романчук завоювала золоту медаль в секторі для стрибків у довжину. В Карлсруе вона стрибнула на 6,92 м, випередила німкеню Малайку Міхамбо і встановила кращий результат сезону в світі.

Є місце в призовій трійці і зі стрибків у довжину серед чоловіків. Владислав Мазур став третім, приземлившись в кращій із спроб на позначці 7,84 метра. Переміг іспанець Еусебіо Касерес (7,99 м).

На дистанції 400 метрів проводилися два забігу, за результатами яких і визначали переможницю. Тетяна Мельник за сумою двох фіналів посіла четверте місце - 52,96 секунд. Єлизавета Бризгіна була сьомою - 54,57 секунд.