Анжеліка Терлюга з нагородою в Сантьяго

Анжеліка Терлюга з нагородою в Сантьяго Фото:: Instagram

Національний олімпійський комітет України визнав каратистку Анжеліку Терлюгу найкращою спортсменкою січня в Україні. Її особистого наставника Дениса Морозова названо найкращим тренером місяця.

В січні Анжеліка Терлюга успішно виступила на двох престижних міжнародних турнірах, здобувши до свого активу важливі залікові бали в олімпійському відборі до Токіо-2020. Українка здобула перемогу на престижному турнірі Karate1 Серії А в Сантьяго (Чилі) та стала срібною призеркою етапу Прем’єр Ліги Karate 1 в Парижі (Франція).

Відзначимо, що у ваговій категорії 55 кг Анжеліка Терлюга очолює світовий рейтинг й знаходиться у лідерах олімпійського заліку на участь в Іграх-2020.

Раніше ми писали, що 18-річна Ярослава Магучіх виграла змагання зі стрибків у висоту в німецькому Карлсруе. Українська спортсменка стрибнула на 2,02 метра. Це новий рекорд світу серед юніорів U-20 в приміщеннях. Друге місце зайняла також українка, Юлія Левченко, з результатом 1,99 метра.