Юлія Ткач. Фото twitter.com

На чемпіонаті Європи з боротьби збірна України здобула чергові медалі. Європейська першість приймає столиця Італії - Рим.

Українка Юлія Ткач виграла золото чемпіонату Європи з боротьби. У фіналі вагової категорії -62 кг Ткач перемогла чинну чемпіонку світу Інну Тражукову з Росії (2:1).

Українки завоювали ще дві медалі на чемпіонаті Європи з боротьби. Аліна Акобо в фіналі вагової категорії -57 кг програла Якоб Булен з Норвегії (1:6). Українці дісталося срібло.

Ірина Коляденко стала бронзовою призеркою у категорії до 65 кг. У сутичці за медаль вона виявилася сильнішою Крісти Тунде з Румунії.

Чемпіонат Європи з боротьби буде проходити в італійській столиці до 16 лютого.

Раніше ми писали, що бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року з боротьби Йенні Франссон зі Швеції спіймана на допінгу. У пробі спортсменки виявили сліди анаболічного стероїду метилтестостерона.