Емільен Жаклен. Фото twitter.com

16 лютого в італійському Антхольц-Антерсельві в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування. Виграв гонку французький біатлоніст Емільен Жаклен.

Друге місце зайняв норвежець Йоханнес Бьо, бронзовим призером став росіянин Олександр Логінов.

Кращим з українцем став Артем Прима - 24-е місце. Дмитро Підручний вийшов на старт персьюта в статусі чемпіона світу, проте захистити своє минулорічне золото не зміг. Після першої стрільби він відправився на два кола штрафу, а на другому колі він відчув дискомфорт в спині. У підсумку він фінішував 30-м.

Сергій Семенов завершив гонку за крок від залікової зони, а у Антона Дудченко останній рядок в фінішному протоколі.