Еліна Світоліна. Фото twitter.com

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) завершила боротьбу на турнірі серії Прем'єр у Дубаї. У матчі першого кола українка без шансів програла американці Дженніфер Бреді (№52 WTA), яка успішно подолала кваліфікацію.

Матч завершився перемогою американки з рахунком 6:2, 6:1. Тенісистки провели на корті 59 хвилин.

Уродженка Одеси жодного разу не подала навиліт, зробила 5 подвійних помилок і реалізувала 1 брейк-пойнт з 4. На рахунку її суперниці, що займає 52-у сходинку в рейтингу WTA, 5 ейсів, 1 подвійна помилка і 5 брейків.

Відзначимо, що це вже п'ята поразка українки в новому сезоні при шести перемогах. З наступного тижня Еліна Світоліна опуститься на сьоме місце в світовому рейтингу.

За вихід до чвертьфіналу змагань з призовим фондом 2 908 770 доларів Дженніфер посперечається з чешкою ​​Маркет Вондроушовой.

Дубай. Перше коло

Еліна Світоліна (Україна) - Дженніфер Бреді (США) - 2:6, 1:6

Діючою переможницею турніру в Дубаї є швейцарка Белінда Бенчіч. У торішньому фіналі вона здолала чешку Петру Квітову з рахунком 6:3, 1:6, 6:2.