Девід Ейрс. Фото twitter.com

У матчі Торонто - Кароліна гості втратили по ходу матчу відразу двох воротарів. Джеймс Раймер відіграв перші шість хвилин десять секунд і відбив один кидок у ворота (з одного), а потім на 25 хвилин і дев'ять секунд вийшов Петро Мразек, який скоїв 14 порятунків і пропустив один гол.

Рахунок був 3:1 на користь Кароліни, коли слідом за канадцем травму отримав і чех - і Харрікейнз залишилися без голкіпера! За правилами команда може використовувати екстреного воротаря. Ним виявився 42-річний Девід Ейрс, водій ледовозалівочной машини в Торонто Марліз - фарм-клубі Мейпл Ліфс »в АХЛ. Як ви можете здогадатися, в НХЛ він ніколи не грав.

Все почалося для нього сумно: два пропущених голи після перших трьох кидків і вже 4:3 до кінця другого періоду. Але в третій двадцятихвилинці він зробив сім сейвів і не дав господарям більше забити, а ось Кароліна змогла відзначитися ще двічі. І, з огляду на, що обидві команди борються за плей-офф, ці порятунку були неймовірно важливі в турнірному плані.

Девід останні три роки є екстреним воротарем для матчів в Торонто.

Останнім клубом, який використовував такого голкіпера, був Чикаго в 2016 році. 36-річний бухгалтер Скотт Фостер з досвідом гри за університетську команду, зробив сім сейвів у матчі з Вінніпегом, жодного разу не пропустив - і Блекхокс перемогли 6:2.