Йоханнес Тінгнес Бьо. Фото twitter.com

23 лютого в італійському Антхольц-Антерсельві в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася чоловіча мас-старт. Перемогу здобув норвезький біатлоніст Йоханнес Бе.

Срібним призером став француз Кентен Фійон Майє. Бронзу в боротьбі з норвежцем Тарьеєєм Бьо завоював француз Емільен Жаклен.

Україна в останній гонці чемпіонату світу повинен був представити тільки Дмитро Підручний, який кваліфікувався по третій квоті. Артем Прима був першим запасним, і отримав шанс виступити після того, як росіянин Олександр Логінов знявся з перегонів. Прима з трьома промахами в пасиві фінішував 20-м, а Підручний посів 23 місце, не закривши на одну мішень більше.