Дар'я Білодід. Фото twitter.com

Дар'я Білодід і Жан Беленюк стали призерами сьогоднішньої церемонії «Герої спортивного року». Захід відбувся в Києві.

Білодід в 2019 році виграла золоті медалі чемпіонатів світу і Європи з дзюдо, вдруге в своїй кар'єрі.

Беленюк виграв золоту медаль чемпіонату світу з греко-римської боротьби, а також забрав золото з чемпіонату Європи та Європейських ігор в Мінську.

Збірну України з футболу U-20 визнали найкращою збірною країни з ігрових видів спорту. У червні минулого року українці під керівництвом Олександра Петракова виграли чемпіонат світу серед однолітків у Польщі. У фіналі була обіграна команда Південної Кореї (3:1).

Найкращою збірної визнали українську команду з фехтування на шпагах в особі Богдана Нікішина, Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна і Романа Свичкар, які стали срібними призерами чемпіонату світу.

Також на церемонії відзначили досягнення Дмитра Підручного, Ярослави Магучіх та інших українських спортсменів, а також визнали особистих тренерів Дар'ї Білодід кращими наставниками року в Україні.