Доротея Вірер. Фото twitter.com

Італійка Доротея Вірер стала переможницею загального заліку Кубка світу з біатлону-2019/20. Доротея Вірер набрала 793 очки і випередила норвежку Тіріл Екгофф на сім очок.

Третє місце в загальному заліку Кубка світу посіла Деніз Херрманн з Німеччини.

14 березня Доротея Вірер фінішувала на 11-й позиції в гонці переслідування на етапі Кубка світу в Контіолахті. Екхофф посіла десяте місце і не зуміла випередити Доротею в загальному заліку.

29-річна Доротея Вірер виграла Великий кришталевий глобус другий рік поспіль. У сезоні 2018/19 Доротея на 23 очки випередила співвітчизницю Лізу Віттоцці.

Кращою серед українок в загальному заліку Кубка світу стала Олена Підгрушна - 25-я позиція.

Нагадаємо, що заключний етап Кубка світу в Холменколлені скасували у зв'язку з пандемією коронавіруса.