Ютта Лердам. Фото instagram.com

До 21 року Ютта Лердам вже завоювала безліч нагород найвищого гатунку в ковзанярському спорті, а тепер готується до завоювання ваших сердець. Будьте впевнені, олімпійське золото для цієї очаровашки - лише питання часу.

INSTAGRAM (@juttaleerdam)

Перших успіхів Ютта домоглася в 2017 році, коли перемогла на першості світу серед юніорів в Гельсінкі в багатоборстві, командній гонці і на дистанції 1500 метрів, додавши до цього ще дві бронзи турніру. Через рік перспективна голландка була першою на юніорському чемпіонаті світу, перемігши в командній гонці і командному спринті, а також ставши срібним призером у всіх особистих дисциплінах: 500, 1000, 1500, 3000 метрів і багатоборстві.

У 2019 Ютта стала виступати на дорослому рівні. І успіх не змусив себе довго чекати. Вона результативно виступила на внутрішніх чемпіонатах, що дозволило їй увійти до збірної Нідерландів і представляти свою країну на найбільших міжнародних стартах. На чемпіонаті Європи в спринтерському багатоборстві голландка була близька до завоювання медалі, але в підсумку стала лише четвертою, зате на чемпіонаті світу на окремих дистанціях в Інцелль Ютта відновила справедливість, вигравши свій перший титул чемпіонки світу (в командному спринті).

Однак саме 2020 й рік приніс дівчині найбільший успіх в її поки що нетривалої кар'єрі: Ютта виграла два найбільших старту на своїй коронній дистанції - 1000 метрів.

Не так давно Ютту визнали найкрасивішою спортсменкою Нідерландів, що тільки додало дівчині визнання і популярності. Її Instagram стали долати натовпи шанувальників. Чарівна ковзанярка є найпопулярнішою представницею свого виду спорту, що дає їй можливість успішно заробляти на рекламі в соціальних мережах.