Юлія Левченко. Фото twitter.com

На турнірі з легкої атлетики в німецькому Дессау українські спортсменки Юлія Левченко, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зайняли весь п'єдестал у стрибках в висоту. Відзначимо, що Левченко встановила новий рекорд турніру.

Срібний призер чемпіонату світу 2017 року Левченко посіла перше місце з результатом 1,96 метра, другою стала діюча віце-чемпіонка планети Магучіх. Ярослава також показала 1,96 метра, але витратила більше спроб на подолання попередніх висот. Третя позиція залишилася за Геращенко - 1.90 метра.

Таким чином, Левченко встановила новий рекорд на турнірі в Дессау. Попередній знаходився на рівні 1,92 метра, інформує видання Сегодня.

Ще одну медаль на турнірі завоювала українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук. Уродженка Хмельницької області показала другий результат - 6,85 метра, поступившись тільки Маланка Мігамбо. Німкеня полетіла на 7,02 метра. Третє місце дісталося Анастасії Мірончік-Івановій з Білорусі (6,72 м). Найуспішнішою у українки виявилося п'ята спроба, перед якою вона поступалася білорусці.