Наомі Осака. Фото Reuters

У четвер, 18 лютого, телеканал Футбол проведе текстову трансляцію півфіналу Australian Open, в якому зіграють Наомі Осака і Серена Вільямс. Турнір проходить в австралійському місті Мельбурн. Старт трансляції очікується о 5:15 за київським часом. Тим часом стали відомі котирування букмекерів.

Наомі Осака посідає третє місце в рейтингу WTA. Японська тенісистка впевнено крокує по турнірній сітці, в якій можна згадати лише про важкий поєдинок з Мугурусой, Осака переграла іспанку 4:6, 6:4, 7:5. Минулого року Наомі програла в третьому раунді Корі Гауф, але у 2019 році Осака виграла Australian Open.

Серена Вільямс займає 11 місце в рейтингу WTA. Australian Open для американки почався легко, але потім послідували труднощі в поєдинках проти Потапової та Соболенко. Поки Вільямс справляється з конкурентками, але попереду чекають самі напружені матчі. В 1/4 фіналу Серена у двох сетах переграла Халеп.

Найбільш пам'ятний матч між Вільямс і Осакою відбувся у 2018 році, тоді японка переграла американку у двох сетах фіналу US Open.