UFC Грант Доусон переміг бразильця Леонардо Сантоса в заключні хвилини поєдинку. Вони зустрічалися в попередньому карді турніру UFC on ESPN 21 (UFC Vegas 22).

Бій перейшов до третього раунду, і на останній хвилині файтери боролися в грепплінг. Сантос випустив суперника з захоплення і дозволив тому встати на ноги.

Доусон завдав один удар кулаком в голову, другий і третій, після чого Леонардо перестав захищатися і пропускав панчі 27-річного американця. Після чергового хаммерфіста Гранта суддя стрибнув на Сантоса і зупинив бій. Секундомір завмер на позначці 4:59, до фінальної сирени залишалася одна секунда.

Леонардо Сантос зазнав першої поразки з травня 2009 року. Він не поступався нікому протягом 13 поєдинків.