Еліна Світоліна. Фото Jimmie48

Перша ракетка України Еліна Світоліна в четвертому колі турніру WTA 1000 в Майамі зустрічалася з Петрою Квітовою з Чехії. Українка обіграла колишню другу ракетку і вийшла в чвертьфінал.

На рахунку Еліни Світоліної 4 ейси, 4 подвійні помилки, 20 віннерів і 12 невимушених помилок. Петра Квітова оформила 4 ейси при 9 подвійних, 42 віннера при 27 невимушених помилках.

Майамі. Четверте коло

Еліна Світоліна (Україна) - Петра Квітова (Чехія) - 2:6, 7:5, 7:5

Для Еліни Світоліної це друга поспіль перемога над Петрою Квітовою. Раніше тенісистки зустрічалися на корті 9 раз (7-2 на користь чешки), Світоліна записала в свій актив їх останній матч у 2018 році на WTA Finals.

У чвертьфіналі українка зіграє з переможницею зустрічі Анастасія Севастова - Ана Конюх. Еліна Світоліна вже була чвертьфіналісткою турніру в Майамі в 2018 році.