У Лізі чемпіонів сезону 2014/15 років визначилися всі півфіналісти. За результатами жеребкування «Баварія» зіграє з «Барселоною», а «Реал» поміряється силами з «Ювентусом».

Доки команди готуються зійтися у півфінальних битвах, пропонуємо вам згадати найбільш цікаві та пам’ятні моменти чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів.

Після першого матчу між «Порту» та «Баварією», який закінчився з рахунком (3:1) на користь португальців, багато хто вважав саме «драконів» фаворитом на вихід у півфінал. У матчі на «Драгау» феноменальну гру продемонстрував Рікарду Куарежма, який відзначився дублем у воротах Ноєра.

Підопічні Пепа Гвардіоли у матчі-відповіді на домашній арені розгромили «Порту» з рахунком (6:1). Мюнхенці забивали голи на будь-який смак, а крапку у побитті португальців красивим ударом зі штрафного поставив Хабі Алонсо.

У парі «Монако» - «Ювентус» вболівальники не побачили багато забитих м’ячів. У Турині «стара синьора» мінімально перемогла завдяки голу з пенальті у виконанні Відаля (1:0).

У матчі-відповіді «Монако» потрібно було відіграватися, але знайти ключі до воріт Буффона «монегаски» так і не змогли (0:0).

Одним з найцікавіших протистоянь настадії чвертьфіналу було мадридське дербі. На полі «Атлетіко» команди розійшлися миром (0:0). Визначення переможця пари переносилося на «Сантьяго Бернабео». Ключовим епізодом у матчі стало вилучення півзахисника «матрасників» Арда Турана. Після цього «королівський клуб» використав свою перевагу. Єдиний гол наприкінці матчу забив Хав’єр Ернандес (1:0).

У протистоянні «ПСЖ» та «Барселони» переможець, фактично, визначився вже після першого матчу. Каталонці на виїзді перемогли команду Лорана Блана з рахунком (1:3). У матчі-відповіді на «Ноу Камп» боротьби також не вийшло. «Блаугранас» здолали «ПСЖ» (2:0).