90+2’

Конец матча

Фінальний свисток! Нічия - 1:1.

90’

Центрбек Рієки вчасно постилився в підкат і вибив м'яч у Мудрика після шикарного проходу.

88’

Голкіпер спокійно забрав м'яч до рук після подачі з кутового від Мудрика.

86’

Желтая карточка

Качараба отримав жовту картку.

83’

Мудрик обіграв суперника і пробив в дальній кут, але голкіпер врятував хорватську команду.

79’

Замена

Заміна в України. Зубков і Сікан завершили гру. А Циганков і Мудрик мають шанс вирвати для української збірної перемогу.

75’

Честич в'їхав у ногу Данилу Сікану. Хорватський гравець отримав жовту картку.

74’

Замена

Заміна у Рієки. Посинкович виходить на поле замість Солано.

72’

Бєсєдін пробив прямо по центру - не проблема для голкіпера хорватської команди.

70’

Гармаш мав забивати після шикарної передачі в штрафний прямо на голову, але Денис пробив над воротами.

68’

Дрміч небезнечно пробивав з кута штрафного - Різник на місці.

67’

Розіграли штрафний українці. Доставили м'яч до Бєсєдіна, але у найвідповідальніший момент в Артема поїхала нога.

66’

На Буяльському порушили правила, Україна виконає штрафний удар.

63’

Гармаш побачив вбігання Буяльського та віддав пас у штрафний, але Віталій не скористався передачею партнера.

60’

Замена

Подвійна заміна у Рієки: Стойкович та Обрегон змінюють Крешича та Вука.

58’

Дуже небезпечно Рієка виходила в контратаку, але вчасно втратили м'яч.

57’

Сидорчук багато сперечався з арбітром і той йому показав жовту.

53’

Дрміч пробив по центру воріт з лінії карного майданчика - Різник на місці.

51’

Зубков забиває, але перед цим Бєсєдін опинився в офсайді, тому гол не зараховують.

49’

Перепасовка на власній половині поля від гравців Рієки.

46’

Замена

В України у другій 45-хвилинці гратимуть Різник та Бєсєдін замість Бущана та Довбика.

45’

Начало второго тайма

Другий тайм розпочався!

45+1’

Перерыв

Перерва!

44’

Довбик отримав м'яч в середині поля, змістився під ліву та пробив вище воріт.

43’

Сікан не реалізував вихід один на один.

41’

Конопля повернувся на свою половину поля і не дозволив Бушні пробити по воротах з небезпечної позиції.

36’

Гол

ГОЛ! Дрміч розстріляв ворота Бущана після пасу від партнера. Передувало голу влучання у стійку.

35’

Зубков виконав навісну передачу на Сікана, який набігав у штрафний майданчик, але Данило не зміг дотягнутися до м'яча.

32’

Сікан опинився на газоні після контакту з суперником, але арбітр не вбачає тут щось кримінальне.

28’

Довбик бив зі штрафного, але влучив у стінку з гравців Рієки.

27’

Момент у Рієки! Роберт Мурич вийшов справа на ворота України й з гострого кута не переграв нашого голкіпера.

24’

Гол

ГООООООООЛ! ГАРМАШ! Денис набіг на дальню стійку на невідпорно пробив по воротах після переведення. У голкіпера не було шансів.

23’

61% на 39% - володіння за українцями.

19’

Затяжний наступ України завершився невдалою передачею на Коноплю.

18’

Перший удар у площину воріт! Буяльський з лету пробив, але голкіпер витягнув.

16’

Спокійний початок матчу. Жодна з команд не форсує події.

НЕБЕЗПЕЧНО! Матей Вук з лінії штрафного цілив у лівий нижній кут, але не досяг мети.

13’

Порушення правил на лівому фланзі на Сікані. Українці виконають штрафний.

6’

Бодетич з лівого флангу подавав у карний майданчик української збірної. М'яч прилетів у руки нашого голкіпера.

4’

Коноплю вивели на позицію, з якої можна було виконати передачу у воротарський майданчик, але техніка підвела Юхима і він втратив м'яч.

2’

Перший удар збірної України по воротах! Це Довбик пробив, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

1’

Начало матча

Шановні глядачі, ми починаємо онлайн-трансляцію товариського матчу Рієка - Україна. Офіційний сайт телеканалів Футбол 1/2/3 вітає вас та бажає нашій збірній лише перемоги. Слава Україні!

Стартовый состав: 1. Георгий Бущан, 4. Ефим Конопля, 2. Валерий Бондарь, 16. Тарас Качараба, 3. Александр Сирота, 5. Сергей Сидорчук (к), 14. Виталий Буяльский, 19. Денис Гармаш, 20. Александр Зубков, 18. Даниил Сикан, 7. Артем Довбик.

Запасные: 6. Тарас Степаненко, 8. Александр Пихаленок, 9. Роман Яремчук, 10. Николай Шапаренко, 11. Артем Беседин, 12. Андрей Пятов, 13. Илья Забарный, 15. Виктор Цыганков, 17. Михаил Мудрик, 21. Караваев, 22. Николай Матвиенко, 23. Дмитрий Ризнык.

Сборная Украины продолжает свою подготовку к стыковым матчам квалификации на ЧМ 2022 и Лиги наций, которые состоятся в июне. Очередным спарринг-партнером главной команды станет хорватская Риека.

Подопечные Александра Петракова уже успели провести два контрольных поединка в рамках своего учебно-тренировочного сбора. Сперва наша национальная команда обыграла Боруссию М (2:1), а затем справилась с Эмполи (3:1)

Риека в своем чемпионате уверенно забронировала за собой четвертое место, которое даст ей право в следующем сезоне сыграть в квалификации Лиги конференций. До конца первенства Хорвати остался один тур, который уже ничего не решает для Риеки. При этом, команду еще ожидает финал Кубка против Хайдука, который состоится 26 мая.

В уходящем сезоне клуб также принимал участие в еврокубках, но не смог пробиться в групповой этап Лиги конференций. Пройдя двух соперников по ходу квалификации, Рика оступилась на команде ПАОК из Греции.