Карта сайту

Роки:

14 cічня 2020:

Не Стерлінг і не Кейн: хавбек Ліверпуля став найкращим гравцем збірної Англії в 2019 році
Україна зайняла останнє місце в групі на Євро-2020
Андрій Ярмоленко може возз'єднатися з двома ексгравцями Динамо - Вест Хем готовий розлучитися з вінгером
Карлсен побив неймовірний рекорд Тівякова
«Римські канікули»: Олександр Зінченко та Влада Седан відвідали столицю Італії (ВІДЕО)
Підгрушна першою з українок стартує в Рупольдінгу
«Зідан вже злякався від страху»: божевільна реакція клубу з Сегунди на зустріч з Реалом в Кубку (ВІДЕО)
Суперник Шахтаря в Лізі Європи планує підписати форварда Реала
«Дякуємо за все, містер!»: реакція гравців Барселони на звільнення Ернесто Вальверде (ФОТО)
Костюк не потрапила в попередню заявку, але поїде зі збірною України на Кубок Федерації
Неймовірний удар Пірло та геніальне рішення Ібрагімовича: найкращі голи Серії А за 2010-2019 роки (ВІДЕО)
Кіке Сетьєн: Вчора я прогулювався повз корів в селі, а сьогодні я треную найкращих гравців
Відомий бренд екіпіровки випустив унікальні бутси на честь рекорду Серхіо Агуеро (ФОТО)
Новий тренер Барселони сидів в ізоляторі після відвідин Криму
Італійська красуня: тенісистка Каміла Джорджі (ФОТО)
Ралі Дакар-2020: четверта поспіль перемога екіпажу КАМАЗ-майстер
Михайличенко не взяв Артема Бєсєдіна і Жерсона Родрігеса на зимовий збір Динамо в Туреччині
Черговий постріл Лаутаро і дебютний м'яч Ібрагімовича: Топ-5 голів 19 туру Серії А (ВІДЕО)
Шляхом Кокоріна та Мамаєва? Гравець збірної Росії закрутив роман з неповнолітньою онучкою Єльцина (ФОТО)
Від Гвардіоли до Артета: Одноклубник Зінченка може перейти в Арсенал
Ярмоленко навчив: Гравець Вест Гема жорстким пранком привітав одноклубника з днем ​​народження (ВІДЕО)
Вальверде побажав удачі своєму наступнику в Барселоні - прощальне послання тренера
Хавбек МЮ привернув увагу ряд клубів Серії А
Гравці Карпат можуть бойкотувати тренування і зимовий збір. Названа причина
Світоліна переживає: українка закликала організаторів Australian Open відреагувати на якість повітря в Мельбурні
На межі фолу: президент Голден Стейт уклав одностатевий шлюб (ФОТО)
Рома націлилася на таланта Шахтаря. Фонсека вже намагався вивезти гравця в Італію
Екс-тренера Барселони помітили на клубній базі «синьо-гранатових» (ФОТО)
Макгрегор позбувся секунданта на бій проти Серроне. У нього не сплачено штраф за бійку з Хабібом
Десятки мільйонів євро призових: Стали відомі фінансові деталі аравійського Суперкубка Іспанії
Найбагатша людина Африки заговорив про придбання улюбленої команди в АПЛ
Стаховський пройшов перший раунд кваліфікації Australian Open
Вирішується майбутнє клубу: Санжар розповів про заборгованості перед гравцями Карпат
Команда Фонсекі знайшла заміну для гравця, котрий отримав страшну травму. Названі імена
«Я не могла дихати»: через пожежі тенісистці стало погано під час матчу Australian Open (ВІДЕО)
Іспанський клуб може поповнитися ще одним українським легіонером
«Я відірву йому голову»: Уайлдер і Ф'юрі провели дуель поглядів (ВІДЕО)
Гравець Динамо - Мілевському: З днем ​​народження, улюблений расист. Сподіваюся, ти зберіг банан для мене
Інтер узгодив умови контракту з лідером Тоттенгема
Перша втрата на Australian Open: українка програла у кваліфікації
«Для мене настав кінець»: Екс-гравець Ліверпуля і Ювентуса завершив кар'єру у 34 роки
Барселона призначила наступника Вальверде з випробувальним терміном - деталі угоди
Хто такий Кіке Сетьєн: Обожнює шахи, схиблений на володінні м'ячем, останнім обіграв Барсу на Камп Ноу
Довгоочікуване повернення: стали відомі терміни повного відновлення Ярмоленка
Торжество справедливості: суд виніс рішення у справі Конте проти Челсі про його звільнення
Барселона принизила Вальверде, - нові подробиці тренерської ротації в Каталонії
Новий наставник Барселони, туманне майбутнє Луніна, оренда Ярмоленка - головне за 13 січня
Офіційно. Барселона звільнила Вальверде і назвала ім'я нового наставника
Лечче без Шахова в заявці поступився Пармі на полі суперника (ВІДЕООГЛЯД)
Футбол NEWS від 14.01.2020 (22:30)
Влучний постріл Мартінеса, дебютний гол Златана | ТОП-5 голів 19 туру Серії А
Футбол NEWS від 14.01.2020 (15:40)
Бенфіка проводить активну трансферну кампанію
Кіке Сетьєн - новий тренер Барселони
Футбол NEWS від 14.01.2020 (10:00)