Кубок України

Розклад

Повний розклад
  • Найближчі дні
  • Онлайн-трансляції
17 квітня
17:00 Інгулець Інгулець 2:1 2:1 Зоря Зоря 1-й раунд 1-й раунд
17:00 СК Днепр-1 СК Днепр-1 0:2 0:2 Шахтар Шахтар 1-й раунд 1-й раунд
15 травня
21:00 Шахтар Шахтар 4:0 4:0 Інгулець Інгулець Финал Финал Онлайн

Таблиця

1/32
Кремінь Кремінь : Зірка Зірка
Victoria Mykolaivka : Мир Мир
Балкани Балкани : Миколаїв Миколаїв
Суми Суми : Геліос Геліос
Металург Металург : СК Днепр-1 СК Днепр-1
Fc Minaj : ФСК Прикарпатье Ивано-Франковск
Lnz Lebedyn : Hirnyk Kriviy Rih
FC Kalush : Авангард Авангард
Кристал Кристал : Агробизнес Волочиск
СК Таврия : Волинь Волинь
PFC Nyva Vinnytsia : Гірник-Спорт Гірник-Спорт
Славутич Славутич : Rukh Vinnyky
Інгулець Інгулець : Колос Колос
FC Metalist 1925 : Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
MFC Metalurh Zaporizhya : СК Днепр-1 СК Днепр-1
Кристал Кристал 2:3 Десна Десна
Мир Мир 0:3 Інгулець Інгулець
Суми Суми : Львів Львів
FC Kalush 1:0 FC Metalist 1925
PFC Nyva Vinnytsia 0:0 Гірник Гірник
Зірка Зірка 1:1 Олімпік Олімпік
Fc Minaj 3:1 Миколаїв Миколаїв
Славутич Славутич 3:2 Арсенал Арсенал
СК Днепр-1 СК Днепр-1 2:1 Волинь Волинь
Чорноморець Чорноморець 3:0 Олександрія Олександрія
Fc Minaj 1:3 Динамо Динамо
Славутич Славутич 0:1 Карпати Карпати
Інгулець Інгулець 3:1 Маріуполь Маріуполь
FC Kalush 0:3 СК Днепр-1 СК Днепр-1
Гірник Гірник 0:1 Львів Львів
Чорноморець Чорноморець 1:2 Ворскла Ворскла
Шахтар Шахтар 3:2 Олімпік Олімпік
Десна Десна 1:1 Зоря Зоря
СК Днепр-1 СК Днепр-1 2:0 Ворскла Ворскла
Інгулець Інгулець 1:1 Карпати Карпати
Львів Львів 0:1 Зоря Зоря
Шахтар Шахтар 1:1 Динамо Динамо
Інгулець Інгулець 2:1 Зоря Зоря
СК Днепр-1 СК Днепр-1 0:2 Шахтар Шахтар
Финал
Шахтар Шахтар 4:0 Інгулець Інгулець

Кубок України: останні новини

Кубок України

Таблиця

1/32
Кремінь Кремінь : Зірка Зірка
Victoria Mykolaivka : Мир Мир
Балкани Балкани : Миколаїв Миколаїв
Суми Суми : Геліос Геліос
Металург Металург : СК Днепр-1 СК Днепр-1
Fc Minaj : ФСК Прикарпатье Ивано-Франковск
Lnz Lebedyn : Hirnyk Kriviy Rih
FC Kalush : Авангард Авангард
Кристал Кристал : Агробизнес Волочиск
СК Таврия : Волинь Волинь
PFC Nyva Vinnytsia : Гірник-Спорт Гірник-Спорт
Славутич Славутич : Rukh Vinnyky
Інгулець Інгулець : Колос Колос
FC Metalist 1925 : Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
MFC Metalurh Zaporizhya : СК Днепр-1 СК Днепр-1
Кристал Кристал 2:3 Десна Десна
Мир Мир 0:3 Інгулець Інгулець
Суми Суми : Львів Львів
FC Kalush 1:0 FC Metalist 1925
PFC Nyva Vinnytsia 0:0 Гірник Гірник
Зірка Зірка 1:1 Олімпік Олімпік
Fc Minaj 3:1 Миколаїв Миколаїв
Славутич Славутич 3:2 Арсенал Арсенал
СК Днепр-1 СК Днепр-1 2:1 Волинь Волинь
Чорноморець Чорноморець 3:0 Олександрія Олександрія
Fc Minaj 1:3 Динамо Динамо
Славутич Славутич 0:1 Карпати Карпати
Інгулець Інгулець 3:1 Маріуполь Маріуполь
FC Kalush 0:3 СК Днепр-1 СК Днепр-1
Гірник Гірник 0:1 Львів Львів
Чорноморець Чорноморець 1:2 Ворскла Ворскла
Шахтар Шахтар 3:2 Олімпік Олімпік
Десна Десна 1:1 Зоря Зоря
СК Днепр-1 СК Днепр-1 2:0 Ворскла Ворскла
Інгулець Інгулець 1:1 Карпати Карпати
Львів Львів 0:1 Зоря Зоря
Шахтар Шахтар 1:1 Динамо Динамо
Інгулець Інгулець 2:1 Зоря Зоря
СК Днепр-1 СК Днепр-1 0:2 Шахтар Шахтар
Финал
Шахтар Шахтар 4:0 Інгулець Інгулець

Розклад

Повний розклад arrow
  • Найближчі дні
  • Онлайн-трансляції
17 квітня
17:00 Інгулець Інгулець 2:1 2:1 Зоря Зоря 1-й раунд 1-й раунд
17:00 СК Днепр-1 СК Днепр-1 0:2 0:2 Шахтар Шахтар 1-й раунд 1-й раунд
15 травня
21:00 Шахтар Шахтар 4:0 4:0 Інгулець Інгулець Финал Финал Онлайн
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь