ЛАЙВ СКОР

Чемпіонат Нідерландів

Розклад

Повний розклад
  • Найближчі дні
  • Онлайн-трансляції
25 вересня
21:00 Твенте Твенте 21:00 Гронінген Гронінген Round 3 Round 3
26 вересня
17:30 Зволле Зволле 17:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 3 Round 3
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 19:45 АЗ АЗ Round 3 Round 3 Онлайн
21:00 Херенвен Херенвен 21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 3 Round 3
22:00 Аякс Аякс 22:00 Вітесс Вітесс Round 3 Round 3 Онлайн

Таблиця

Таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
1 Херенвен Херенвен 2 2 0 0 5/1 6
2 Аякс Аякс 2 2 0 0 4/0 6
3 Вітесс Вітесс 2 2 0 0 3/0 6
4 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2 2 0 0 5/2 6
5 ВВВ Венло ВВВ Венло 2 1 1 0 6/4 4
6 Твенте Твенте 2 1 1 0 3/1 4
7 Феєнорд Феєнорд 2 1 1 0 3/1 4
8 Віллем II Віллем II 2 1 0 1 4/2 3
9 Гронінген Гронінген 2 1 0 1 2/3 3
10 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 2 1 0 1 2/4 3
11 Утрехт Утрехт 1 0 1 0 1/1 1
12 АЗ АЗ 1 0 1 0 1/1 1
13 Зволле Зволле 2 0 1 1 1/3 1
14 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 2 0 0 2 0/3 0
15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2 0 0 2 0/3 0
16 Еммен Еммен 2 0 0 2 4/7 0
17 Ваалвейк Ваалвейк 2 0 0 2 0/4 0
18 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 2 0 0 2 1/5 0

Чемпіонат Нідерландів: останні новини

Таблиця

Таблиця arrow
Команда І В Н П М'ячі Очки
1 Херенвен Херенвен 2 2 0 0 5/1 6
2 Аякс Аякс 2 2 0 0 4/0 6
3 Вітесс Вітесс 2 2 0 0 3/0 6
4 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2 2 0 0 5/2 6
5 ВВВ Венло ВВВ Венло 2 1 1 0 6/4 4
6 Твенте Твенте 2 1 1 0 3/1 4
7 Феєнорд Феєнорд 2 1 1 0 3/1 4
8 Віллем II Віллем II 2 1 0 1 4/2 3
9 Гронінген Гронінген 2 1 0 1 2/3 3
10 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 2 1 0 1 2/4 3
11 Утрехт Утрехт 1 0 1 0 1/1 1
12 АЗ АЗ 1 0 1 0 1/1 1
13 Зволле Зволле 2 0 1 1 1/3 1
14 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 2 0 0 2 0/3 0
15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2 0 0 2 0/3 0
16 Еммен Еммен 2 0 0 2 4/7 0
17 Ваалвейк Ваалвейк 2 0 0 2 0/4 0
18 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 2 0 0 2 1/5 0

Розклад

Повний розклад arrow
  • Найближчі дні
  • Онлайн-трансляції
25 вересня
21:00 Твенте Твенте 21:00 Гронінген Гронінген Round 3 Round 3
26 вересня
17:30 Зволле Зволле 17:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 3 Round 3
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 19:45 АЗ АЗ Round 3 Round 3 Онлайн
21:00 Херенвен Херенвен 21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 3 Round 3
22:00 Аякс Аякс 22:00 Вітесс Вітесс Round 3 Round 3 Онлайн
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь