Розклад

  • По датах
  • По турам
12 вересня
17:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 1 Round 1 Онлайн
19:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 1 Round 1
21:00 Зволле Зволле 0:2 0:2 Феєнорд Феєнорд Round 1 Round 1 Онлайн
22:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 1 Round 1
13 вересня
13:15 Еммен Еммен 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 1 Round 1
15:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 1 Round 1
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:1 0:1 Аякс Аякс Round 1 Round 1 Онлайн
17:45 Гронінген Гронінген 1:3 1:3 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 1 Round 1 Онлайн
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:1 0:1 Вітесс Вітесс Round 1 Round 1 Онлайн
18 вересня
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 2 Round 2
19 вересня
17:30 АЗ АЗ 1:1 1:1 Зволле Зволле Round 2 Round 2 Онлайн
19:45 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 2 Round 2
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:1 2:1 Еммен Еммен Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 2 Round 2
20 вересня
13:15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 2 Round 2
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 2 Round 2
15:30 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Твенте Твенте Round 2 Round 2 Онлайн
17:45 Аякс Аякс 3:0 3:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 2 Round 2 Онлайн
25 вересня
21:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 3 Round 3
26 вересня
17:30 Зволле Зволле 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 3 Round 3
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 3:3 3:3 АЗ АЗ Round 3 Round 3 Онлайн
21:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 3 Round 3
22:00 Аякс Аякс 2:1 2:1 Вітесс Вітесс Round 3 Round 3 Онлайн
27 вересня
13:15 Феєнорд Феєнорд 4:2 4:2 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 3 Round 3 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 3 Round 3
17:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 1:1 1:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 3 Round 3 Онлайн
17:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 3 Round 3
2 жовтня
21:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 4 Round 4
3 жовтня
17:30 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 4 Round 4
19:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 4 Round 4
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 4 Round 4
22:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 4 Round 4
4 жовтня
13:15 Гронінген Гронінген 1:0 1:0 Аякс Аякс Round 4 Round 4 Онлайн
15:30 Віллем II Віллем II 1:4 1:4 Феєнорд Феєнорд Round 4 Round 4 Онлайн
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 4 Round 4
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:0 2:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 4 Round 4 Онлайн
17 жовтня
21:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 5 Round 5
21:00 АЗ АЗ 2:2 2:2 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 5 Round 5 Онлайн
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 5 Round 5
18 жовтня
13:15 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 5 Round 5 Онлайн
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 5 Round 5
15:30 Аякс Аякс 5:1 5:1 Херенвен Херенвен Round 5 Round 5 Онлайн
15:30 Еммен Еммен 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 5 Round 5
17:45 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 5 Round 5
17:45 Зволле Зволле 0:3 0:3 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 5 Round 5 Онлайн
24 жовтня
17:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:13 0:13 Аякс Аякс Round 6 Round 6 Онлайн
19:45 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 6 Round 6
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 6 Round 6
22:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 6 Round 6
25 жовтня
13:15 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 6 Round 6
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 6 Round 6
15:30 Вітесс Вітесс 2:1 2:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 6 Round 6 Онлайн
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 2:2 2:2 Феєнорд Феєнорд Round 6 Round 6 Онлайн
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 6 Round 6
31 жовтня
19:45 Твенте Твенте 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 7 Round 7
21:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 7 Round 7
21:00 Аякс Аякс 5:2 5:2 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 7 Round 7 Онлайн
1 листопада
13:15 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 7 Round 7
15:30 Еммен Еммен 0:0 0:0 Феєнорд Феєнорд Round 7 Round 7
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 7 Round 7
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 7 Round 7
21:00 АЗ АЗ 3:0 3:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 7 Round 7 Онлайн
22:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 7 Round 7
6 листопада
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 8 Round 8
7 листопада
15:30 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 8 Round 8
17:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 8 Round 8
17:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 8 Round 8
19:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 8 Round 8
8 листопада
13:15 Утрехт Утрехт 0:3 0:3 Аякс Аякс Round 8 Round 8 Онлайн
15:30 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Гронінген Гронінген Round 8 Round 8 Онлайн
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:0 3:0 Віллем II Віллем II Round 8 Round 8 Онлайн
22:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 8 Round 8
21 листопада
19:45 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 9 Round 9
21:00 Гронінген Гронінген 1:1 1:1 Вітесс Вітесс Round 9 Round 9 Онлайн
21:00 АЗ АЗ 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 9 Round 9
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 9 Round 9
22 листопада
13:15 Аякс Аякс 5:0 5:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 9 Round 9 Онлайн
15:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 1:3 1:3 Феєнорд Феєнорд Round 9 Round 9 Онлайн
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 9 Round 9
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 9 Round 9
17:45 Твенте Твенте 1:1 1:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 9 Round 9 Онлайн
27 листопада
21:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 10 Round 10
28 листопада
17:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 10 Round 10
19:45 Еммен Еммен 0:5 0:5 Аякс Аякс Round 10 Round 10 Онлайн
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 10 Round 10
22:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 10 Round 10
29 листопада
13:15 Вітесс Вітесс 2:0 2:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 10 Round 10 Онлайн
15:30 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Утрехт Утрехт Round 10 Round 10 Онлайн
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 10 Round 10
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:0 1:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 10 Round 10 Онлайн
4 грудня
15:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 31 Round 31
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 11 Round 11
5 грудня
15:30 АЗ АЗ 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 11 Round 11
17:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 11 Round 11
21:00 Аякс Аякс 1:2 1:2 Твенте Твенте Round 11 Round 11 Онлайн
21:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 11 Round 11
6 грудня
13:15 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 11 Round 11 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 11 Round 11
17:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Бреда Round 25 Round 25
17:45 Херенвен Херенвен 2:2 2:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 11 Round 11 Онлайн
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 11 Round 11
10 грудня
4:15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 31 Round 31
6:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 31 Round 31
20:00 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 31 Round 31
23:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 СБВ Эксельсиор Round 31 Round 31
11 грудня
21:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 12 Round 12
12 грудня
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 12 Round 12
19:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 12 Round 12
21:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 12 Round 12
21:00 Аякс Аякс 4:0 4:0 Зволле Зволле Round 12 Round 12 Онлайн
13 грудня
13:15 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 12 Round 12
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Феєнорд Феєнорд Round 12 Round 12
17:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 12 Round 12
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:1 2:1 Утрехт Утрехт Round 12 Round 12 Онлайн
18 грудня
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 13 Round 13
19 грудня
17:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 13 Round 13
19:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 1:2 1:2 Твенте Твенте Round 13 Round 13 Онлайн
21:00 Ваалвейк Ваалвейк 1:4 1:4 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 13 Round 13 Онлайн
22:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 13 Round 13
20 грудня
13:15 Вітесс Вітесс 1:0 1:0 Феєнорд Феєнорд Round 13 Round 13 Онлайн
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 13 Round 13
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2:4 2:4 Аякс Аякс Round 13 Round 13 Онлайн
17:45 АЗ АЗ 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 13 Round 13
22 грудня
17:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 14 Round 14
19:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 14 Round 14
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 4:1 4:1 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 14 Round 14 Онлайн
22:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 14 Round 14
23 грудня
17:30 АЗ АЗ 3:1 3:1 Вітесс Вітесс Round 14 Round 14 Онлайн
19:45 Віллем II Віллем II 1:1 1:1 Аякс Аякс Round 14 Round 14 Онлайн
21:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 14 Round 14
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 14 Round 14
22:00 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 14 Round 14
9 січня
17:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 15 Round 15
19:45 Еммен Еммен 1:4 1:4 Твенте Твенте Round 15 Round 15 Онлайн
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 15 Round 15
21:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 15 Round 15
22:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 15 Round 15
10 січня
13:15 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:2 0:2 Феєнорд Феєнорд Round 15 Round 15 Онлайн
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 15 Round 15
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 15 Round 15
17:45 Аякс Аякс 2:2 2:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 15 Round 15 Онлайн
12 січня
19:45 Вітесс Вітесс 1:0 1:0 Утрехт Утрехт Round 16 Round 16 Онлайн
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 16 Round 16
13 січня
19:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:3 1:3 АЗ АЗ Round 16 Round 16 Онлайн
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 16 Round 16
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 16 Round 16
22:00 Феєнорд Феєнорд 1:0 1:0 Зволле Зволле Round 16 Round 16 Онлайн
14 січня
19:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 16 Round 16
21:00 Твенте Твенте 1:3 1:3 Аякс Аякс Round 16 Round 16 Онлайн
22:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 16 Round 16
16 січня
17:30 Еммен Еммен 1:4 1:4 Вітесс Вітесс Round 17 Round 17 Онлайн
19:45 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 3:5 3:5 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 17 Round 17 Онлайн
19:45 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 17 Round 17
21:00 АЗ АЗ 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 17 Round 17
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 17 Round 17
17 січня
13:15 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 17 Round 17
15:30 Гронінген Гронінген 2:2 2:2 Твенте Твенте Round 17 Round 17 Онлайн
17:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 17 Round 17
17:45 Аякс Аякс 1:0 1:0 Феєнорд Феєнорд Round 17 Round 17 Онлайн
22 січня
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 18 Round 18
23 січня
17:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 18 Round 18
19:45 Вітесс Вітесс 1:0 1:0 Гронінген Гронінген Round 18 Round 18 Онлайн
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:0 2:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 18 Round 18 Онлайн
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 18 Round 18
24 січня
13:15 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 1:2 1:2 Аякс Аякс Round 18 Round 18 Онлайн
15:30 Твенте Твенте 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 18 Round 18
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 18 Round 18
17:45 Феєнорд Феєнорд 2:3 2:3 АЗ АЗ Round 18 Round 18 Онлайн
26 січня
19:45 Зволле Зволле 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 19 Round 19
21:00 Еммен Еммен 0:2 0:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 19 Round 19 Онлайн
22:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 19 Round 19
27 січня
19:45 АЗ АЗ 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 19 Round 19
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 4:1 4:1 Вітесс Вітесс Round 19 Round 19 Онлайн
21:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 19 Round 19
22:00 Херенвен Херенвен 3:0 3:0 Феєнорд Феєнорд Round 19 Round 19 Онлайн
28 січня
19:45 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 19 Round 19
22:00 Аякс Аякс 3:1 3:1 Віллем II Віллем II Round 19 Round 19 Онлайн
30 січня
17:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 20 Round 20
19:45 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 20 Round 20
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 20 Round 20
22:00 Вітесс Вітесс 1:1 1:1 Ваалвейк Ваалвейк Round 20 Round 20 Онлайн
31 січня
13:15 Твенте Твенте 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 20 Round 20 Онлайн
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 20 Round 20
15:30 Феєнорд Феєнорд 3:1 3:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 20 Round 20 Онлайн
17:45 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 20 Round 20
17:45 АЗ АЗ 0:3 0:3 Аякс Аякс Round 20 Round 20 Онлайн
5 лютого
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 21 Round 21
6 лютого
17:30 Херенвен Херенвен 1:0 1:0 Вітесс Вітесс Round 21 Round 21 Онлайн
17:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:0 3:0 Твенте Твенте Round 21 Round 21 Онлайн
19:45 Зволле Зволле 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 21 Round 21
21:00 Еммен Еммен 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 21 Round 21
7 лютого
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 21 Round 21
17:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 21 Round 21
13 лютого
17:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2:2 2:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 22 Round 22 Онлайн
19:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:2 0:2 Аякс Аякс Round 22 Round 22 Онлайн
14 лютого
15:30 АЗ АЗ 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 22 Round 22
15:30 Феєнорд Феєнорд 5:0 5:0 Віллем II Віллем II Round 22 Round 22 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 22 Round 22
15:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 22 Round 22
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 22 Round 22
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 22 Round 22
17:45 Вітесс Вітесс 0:2 0:2 Твенте Твенте Round 22 Round 22 Онлайн
20 лютого
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 1:4 1:4 АЗ АЗ Round 23 Round 23 Онлайн
21 лютого
13:15 Твенте Твенте 2:2 2:2 Феєнорд Феєнорд Round 23 Round 23 Онлайн
15:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 23 Round 23
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 23 Round 23
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:1 3:1 Вітесс Вітесс Round 23 Round 23 Онлайн
19:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 23 Round 23
21:00 Аякс Аякс 4:2 4:2 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 23 Round 23 Онлайн
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 23 Round 23
22:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 23 Round 23
24 лютого
19:45 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Феєнорд Феєнорд Round 21 Round 21 Онлайн
27 лютого
21:00 Вітесс Вітесс 4:1 4:1 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 24 Round 24 Онлайн
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 2:2 2:2 Твенте Твенте Round 24 Round 24 Онлайн
28 лютого
13:15 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 24 Round 24
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 24 Round 24
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:1 1:1 Аякс Аякс Round 24 Round 24 Онлайн
17:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 24 Round 24
17:45 АЗ АЗ 4:2 4:2 Феєнорд Феєнорд Round 24 Round 24 Онлайн
19:45 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 24 Round 24
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 24 Round 24
7 березня
13:15 Аякс Аякс 3:1 3:1 Гронінген Гронінген Round 25 Round 25 Онлайн
15:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 1:3 1:3 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 25 Round 25 Онлайн
15:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 25 Round 25
17:45 Вітесс Вітесс 2:1 2:1 АЗ АЗ Round 25 Round 25 Онлайн
19:45 Твенте Твенте 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 25 Round 25
21:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 25 Round 25
21:00 Еммен Еммен 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 25 Round 25
22:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 25 Round 25
13 березня
21:00 АЗ АЗ 4:1 4:1 Твенте Твенте Round 26 Round 26 Онлайн
14 березня
13:15 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 26 Round 26
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:1 1:1 Феєнорд Феєнорд Round 26 Round 26 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 26 Round 26
17:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 26 Round 26
17:30 Феєнорд Феєнорд 6:0 6:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 25 Round 25 Онлайн
17:45 Зволле Зволле 0:2 0:2 Аякс Аякс Round 26 Round 26 Онлайн
19:45 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 26 Round 26
21:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 26 Round 26
22:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 26 Round 26
20 березня
21:00 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Еммен Еммен Round 27 Round 27 Онлайн
21 березня
13:15 Зволле Зволле 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 27 Round 27
15:30 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 27 Round 27
15:30 АЗ АЗ 2:0 2:0 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 27 Round 27 Онлайн
17:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 27 Round 27
19:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 27 Round 27
21:00 Аякс Аякс 5:0 5:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 27 Round 27 Онлайн
21:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 27 Round 27
22:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 27 Round 27
3 квітня
19:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 28 Round 28
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 28 Round 28
21:00 Твенте Твенте 1:2 1:2 Вітесс Вітесс Round 28 Round 28 Онлайн
22:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 28 Round 28
4 квітня
13:15 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 28 Round 28 Онлайн
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 28 Round 28
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:0 3:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 28 Round 28 Онлайн
17:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 28 Round 28
17:45 Херенвен Херенвен 1:2 1:2 Аякс Аякс Round 28 Round 28 Онлайн
9 квітня
21:00 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 29 Round 29 Онлайн
10 квітня
19:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 29 Round 29
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 29 Round 29
21:00 АЗ АЗ 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 29 Round 29
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 29 Round 29
11 квітня
13:15 Утрехт Утрехт 1:2 1:2 Феєнорд Феєнорд Round 29 Round 29 Онлайн
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 29 Round 29
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:2 0:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 29 Round 29 Онлайн
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:1 0:1 Аякс Аякс Round 29 Round 29 Онлайн
22 квітня
19:45 Аякс Аякс 1:1 1:1 Утрехт Утрехт Round 21 Round 21 Онлайн
23 квітня
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 30 Round 30
24 квітня
17:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 30 Round 30
19:45 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 30 Round 30
19:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:0 1:0 Гронінген Гронінген Round 30 Round 30 Онлайн
25 квітня
13:15 Еммен Еммен 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 30 Round 30
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 30 Round 30
15:30 Аякс Аякс 2:0 2:0 АЗ АЗ Round 30 Round 30 Онлайн
17:45 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 30 Round 30 Онлайн
17:45 Твенте Твенте 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 30 Round 30
1 травня
21:00 Вітесс Вітесс 2:1 2:1 Зволле Зволле Round 31 Round 31 Онлайн
2 травня
13:15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 3:2 3:2 Феєнорд Феєнорд Round 31 Round 31 Онлайн
15:30 Аякс Аякс 4:0 4:0 Еммен Еммен Round 31 Round 31 Онлайн
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 31 Round 31
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:2 2:2 Херенвен Херенвен Round 31 Round 31 Онлайн
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 31 Round 31
21:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 31 Round 31
22:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 31 Round 31
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 31 Round 31
7 травня
21:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 3:0 3:0 Вітесс Вітесс Round 32 Round 32 Онлайн
8 травня
21:00 АЗ АЗ 1:0 1:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 32 Round 32 Онлайн
9 травня
13:15 Еммен Еммен 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 32 Round 32
15:30 Зволле Зволле 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 32 Round 32
15:30 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Аякс Аякс Round 32 Round 32
17:30 Твенте Твенте 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 32 Round 32
17:45 Віллем II Віллем II 0:2 0:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 32 Round 32 Онлайн
19:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 32 Round 32
22:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 32 Round 32
13 травня
15:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 33 Round 33
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 33 Round 33
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 33 Round 33
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 4:2 4:2 Зволле Зволле Round 33 Round 33 Онлайн
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 33 Round 33
15:30 Аякс Аякс 3:1 3:1 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 33 Round 33 Онлайн
15:30 Еммен Еммен 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 33 Round 33
15:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 1:1 1:1 Феєнорд Феєнорд Round 33 Round 33 Онлайн
15:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 33 Round 33
15 травня
17:30 Бреда 0:0 0:0 Волендам Quarter-finals Quarter-finals
19:45 Де Графсхап 0:0 0:0 Рода Керкрад Quarter-finals Quarter-finals
22:00 Алмере Сити 0:0 0:0 Неймеген Неймеген Quarter-finals Quarter-finals
16 травня
15:30 Вітесс Вітесс 1:3 1:3 Аякс Аякс Round 34 Round 34 Онлайн
15:30 Зволле Зволле 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 34 Round 34
15:30 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 34 Round 34
15:30 Твенте Твенте 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 34 Round 34
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 34 Round 34
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 34 Round 34
15:30 АЗ АЗ 5:0 5:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 34 Round 34 Онлайн
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 34 Round 34
15:30 Утрехт Утрехт 1:1 1:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 34 Round 34 Онлайн
19 травня
19:45 Утрехт Утрехт 1:0 1:0 Гронінген Гронінген Quarter-finals Quarter-finals Онлайн
22:00 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Quarter-finals Quarter-finals Онлайн
20 травня
19:45 Неймеген Неймеген 0:0 0:0 Рода Керкрад Quarter-finals Quarter-finals
22:00 Еммен Еммен 0:0 0:0 Бреда Quarter-finals Quarter-finals
23 травня
13:15 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Утрехт Утрехт Final Final Онлайн
19:00 Бреда 0:0 0:0 Неймеген Неймеген Final Final
Round 1
17:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 1 Round 1 Онлайн
19:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 1 Round 1
21:00 Зволле Зволле 0:2 0:2 Феєнорд Феєнорд Round 1 Round 1 Онлайн
22:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 1 Round 1
13:15 Еммен Еммен 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 1 Round 1
15:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 1 Round 1
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:1 0:1 Аякс Аякс Round 1 Round 1 Онлайн
17:45 Гронінген Гронінген 1:3 1:3 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 1 Round 1 Онлайн
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:1 0:1 Вітесс Вітесс Round 1 Round 1 Онлайн
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 2 Round 2
17:30 АЗ АЗ 1:1 1:1 Зволле Зволле Round 2 Round 2 Онлайн
19:45 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 2 Round 2
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:1 2:1 Еммен Еммен Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 2 Round 2
13:15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 2 Round 2
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 2 Round 2
15:30 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Твенте Твенте Round 2 Round 2 Онлайн
17:45 Аякс Аякс 3:0 3:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 2 Round 2 Онлайн
21:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 3 Round 3
17:30 Зволле Зволле 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 3 Round 3
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 3:3 3:3 АЗ АЗ Round 3 Round 3 Онлайн
21:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 3 Round 3
22:00 Аякс Аякс 2:1 2:1 Вітесс Вітесс Round 3 Round 3 Онлайн
13:15 Феєнорд Феєнорд 4:2 4:2 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 3 Round 3 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 3 Round 3
17:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 1:1 1:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 3 Round 3 Онлайн
17:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 3 Round 3
21:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 4 Round 4
17:30 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 4 Round 4
19:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 4 Round 4
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 4 Round 4
22:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 4 Round 4
13:15 Гронінген Гронінген 1:0 1:0 Аякс Аякс Round 4 Round 4 Онлайн
15:30 Віллем II Віллем II 1:4 1:4 Феєнорд Феєнорд Round 4 Round 4 Онлайн
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 4 Round 4
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:0 2:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 4 Round 4 Онлайн
21:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 5 Round 5
21:00 АЗ АЗ 2:2 2:2 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 5 Round 5 Онлайн
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 5 Round 5
13:15 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 5 Round 5 Онлайн
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 5 Round 5
15:30 Аякс Аякс 5:1 5:1 Херенвен Херенвен Round 5 Round 5 Онлайн
15:30 Еммен Еммен 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 5 Round 5
17:45 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 5 Round 5
17:45 Зволле Зволле 0:3 0:3 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 5 Round 5 Онлайн
17:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:13 0:13 Аякс Аякс Round 6 Round 6 Онлайн
19:45 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 6 Round 6
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 6 Round 6
22:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 6 Round 6
13:15 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 6 Round 6
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 6 Round 6
15:30 Вітесс Вітесс 2:1 2:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 6 Round 6 Онлайн
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 2:2 2:2 Феєнорд Феєнорд Round 6 Round 6 Онлайн
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 6 Round 6
19:45 Твенте Твенте 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 7 Round 7
21:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 7 Round 7
21:00 Аякс Аякс 5:2 5:2 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 7 Round 7 Онлайн
13:15 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 7 Round 7
15:30 Еммен Еммен 0:0 0:0 Феєнорд Феєнорд Round 7 Round 7
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 7 Round 7
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 7 Round 7
21:00 АЗ АЗ 3:0 3:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 7 Round 7 Онлайн
22:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 7 Round 7
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 8 Round 8
15:30 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 8 Round 8
17:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 8 Round 8
17:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 8 Round 8
19:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 8 Round 8
13:15 Утрехт Утрехт 0:3 0:3 Аякс Аякс Round 8 Round 8 Онлайн
15:30 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Гронінген Гронінген Round 8 Round 8 Онлайн
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:0 3:0 Віллем II Віллем II Round 8 Round 8 Онлайн
22:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 8 Round 8
19:45 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 9 Round 9
21:00 Гронінген Гронінген 1:1 1:1 Вітесс Вітесс Round 9 Round 9 Онлайн
21:00 АЗ АЗ 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 9 Round 9
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 9 Round 9
13:15 Аякс Аякс 5:0 5:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 9 Round 9 Онлайн
15:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 1:3 1:3 Феєнорд Феєнорд Round 9 Round 9 Онлайн
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 9 Round 9
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 9 Round 9
17:45 Твенте Твенте 1:1 1:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 9 Round 9 Онлайн
21:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 10 Round 10
17:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 10 Round 10
19:45 Еммен Еммен 0:5 0:5 Аякс Аякс Round 10 Round 10 Онлайн
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 10 Round 10
22:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 10 Round 10
13:15 Вітесс Вітесс 2:0 2:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 10 Round 10 Онлайн
15:30 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Утрехт Утрехт Round 10 Round 10 Онлайн
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 10 Round 10
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:0 1:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 10 Round 10 Онлайн
15:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 31 Round 31
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 11 Round 11
15:30 АЗ АЗ 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 11 Round 11
17:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 11 Round 11
21:00 Аякс Аякс 1:2 1:2 Твенте Твенте Round 11 Round 11 Онлайн
21:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 11 Round 11
13:15 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 11 Round 11 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 11 Round 11
17:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Бреда Round 25 Round 25
17:45 Херенвен Херенвен 2:2 2:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 11 Round 11 Онлайн
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 11 Round 11
4:15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 31 Round 31
6:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 31 Round 31
20:00 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 31 Round 31
23:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 СБВ Эксельсиор Round 31 Round 31
21:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 12 Round 12
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 12 Round 12
19:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 12 Round 12
21:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 12 Round 12
21:00 Аякс Аякс 4:0 4:0 Зволле Зволле Round 12 Round 12 Онлайн
13:15 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 12 Round 12
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Феєнорд Феєнорд Round 12 Round 12
17:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 12 Round 12
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:1 2:1 Утрехт Утрехт Round 12 Round 12 Онлайн
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 13 Round 13
17:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 13 Round 13
19:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 1:2 1:2 Твенте Твенте Round 13 Round 13 Онлайн
21:00 Ваалвейк Ваалвейк 1:4 1:4 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 13 Round 13 Онлайн
22:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 13 Round 13
13:15 Вітесс Вітесс 1:0 1:0 Феєнорд Феєнорд Round 13 Round 13 Онлайн
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 13 Round 13
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2:4 2:4 Аякс Аякс Round 13 Round 13 Онлайн
17:45 АЗ АЗ 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 13 Round 13
17:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 14 Round 14
19:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 14 Round 14
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 4:1 4:1 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 14 Round 14 Онлайн
22:00 Твенте Твенте 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 14 Round 14
17:30 АЗ АЗ 3:1 3:1 Вітесс Вітесс Round 14 Round 14 Онлайн
19:45 Віллем II Віллем II 1:1 1:1 Аякс Аякс Round 14 Round 14 Онлайн
21:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 14 Round 14
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 14 Round 14
22:00 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 14 Round 14
17:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 15 Round 15
19:45 Еммен Еммен 1:4 1:4 Твенте Твенте Round 15 Round 15 Онлайн
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 15 Round 15
21:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 15 Round 15
22:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 15 Round 15
13:15 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:2 0:2 Феєнорд Феєнорд Round 15 Round 15 Онлайн
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 15 Round 15
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 15 Round 15
17:45 Аякс Аякс 2:2 2:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 15 Round 15 Онлайн
19:45 Вітесс Вітесс 1:0 1:0 Утрехт Утрехт Round 16 Round 16 Онлайн
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 16 Round 16
19:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:3 1:3 АЗ АЗ Round 16 Round 16 Онлайн
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 16 Round 16
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 16 Round 16
22:00 Феєнорд Феєнорд 1:0 1:0 Зволле Зволле Round 16 Round 16 Онлайн
19:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 16 Round 16
21:00 Твенте Твенте 1:3 1:3 Аякс Аякс Round 16 Round 16 Онлайн
22:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 16 Round 16
17:30 Еммен Еммен 1:4 1:4 Вітесс Вітесс Round 17 Round 17 Онлайн
19:45 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 3:5 3:5 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 17 Round 17 Онлайн
19:45 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 17 Round 17
21:00 АЗ АЗ 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 17 Round 17
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 17 Round 17
13:15 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 17 Round 17
15:30 Гронінген Гронінген 2:2 2:2 Твенте Твенте Round 17 Round 17 Онлайн
17:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 17 Round 17
17:45 Аякс Аякс 1:0 1:0 Феєнорд Феєнорд Round 17 Round 17 Онлайн
21:00 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 18 Round 18
17:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 18 Round 18
19:45 Вітесс Вітесс 1:0 1:0 Гронінген Гронінген Round 18 Round 18 Онлайн
21:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:0 2:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 18 Round 18 Онлайн
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 18 Round 18
13:15 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 1:2 1:2 Аякс Аякс Round 18 Round 18 Онлайн
15:30 Твенте Твенте 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 18 Round 18
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 18 Round 18
17:45 Феєнорд Феєнорд 2:3 2:3 АЗ АЗ Round 18 Round 18 Онлайн
19:45 Зволле Зволле 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 19 Round 19
21:00 Еммен Еммен 0:2 0:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 19 Round 19 Онлайн
22:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 19 Round 19
19:45 АЗ АЗ 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 19 Round 19
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 4:1 4:1 Вітесс Вітесс Round 19 Round 19 Онлайн
21:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 19 Round 19
22:00 Херенвен Херенвен 3:0 3:0 Феєнорд Феєнорд Round 19 Round 19 Онлайн
19:45 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 19 Round 19
22:00 Аякс Аякс 3:1 3:1 Віллем II Віллем II Round 19 Round 19 Онлайн
17:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 20 Round 20
19:45 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 20 Round 20
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 20 Round 20
22:00 Вітесс Вітесс 1:1 1:1 Ваалвейк Ваалвейк Round 20 Round 20 Онлайн
13:15 Твенте Твенте 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 20 Round 20 Онлайн
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 20 Round 20
15:30 Феєнорд Феєнорд 3:1 3:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 20 Round 20 Онлайн
17:45 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 20 Round 20
17:45 АЗ АЗ 0:3 0:3 Аякс Аякс Round 20 Round 20 Онлайн
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 21 Round 21
17:30 Херенвен Херенвен 1:0 1:0 Вітесс Вітесс Round 21 Round 21 Онлайн
17:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:0 3:0 Твенте Твенте Round 21 Round 21 Онлайн
19:45 Зволле Зволле 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 21 Round 21
21:00 Еммен Еммен 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 21 Round 21
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 21 Round 21
17:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 21 Round 21
17:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2:2 2:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 22 Round 22 Онлайн
19:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:2 0:2 Аякс Аякс Round 22 Round 22 Онлайн
15:30 АЗ АЗ 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 22 Round 22
15:30 Феєнорд Феєнорд 5:0 5:0 Віллем II Віллем II Round 22 Round 22 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 22 Round 22
15:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 22 Round 22
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 22 Round 22
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 22 Round 22
17:45 Вітесс Вітесс 0:2 0:2 Твенте Твенте Round 22 Round 22 Онлайн
21:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 1:4 1:4 АЗ АЗ Round 23 Round 23 Онлайн
13:15 Твенте Твенте 2:2 2:2 Феєнорд Феєнорд Round 23 Round 23 Онлайн
15:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 23 Round 23
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 23 Round 23
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:1 3:1 Вітесс Вітесс Round 23 Round 23 Онлайн
19:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 23 Round 23
21:00 Аякс Аякс 4:2 4:2 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 23 Round 23 Онлайн
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 23 Round 23
22:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 23 Round 23
19:45 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Феєнорд Феєнорд Round 21 Round 21 Онлайн
21:00 Вітесс Вітесс 4:1 4:1 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 24 Round 24 Онлайн
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 2:2 2:2 Твенте Твенте Round 24 Round 24 Онлайн
13:15 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 24 Round 24
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 24 Round 24
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:1 1:1 Аякс Аякс Round 24 Round 24 Онлайн
17:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 24 Round 24
17:45 АЗ АЗ 4:2 4:2 Феєнорд Феєнорд Round 24 Round 24 Онлайн
19:45 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 24 Round 24
21:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 24 Round 24
13:15 Аякс Аякс 3:1 3:1 Гронінген Гронінген Round 25 Round 25 Онлайн
15:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 1:3 1:3 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 25 Round 25 Онлайн
15:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 25 Round 25
17:45 Вітесс Вітесс 2:1 2:1 АЗ АЗ Round 25 Round 25 Онлайн
19:45 Твенте Твенте 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 25 Round 25
21:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 25 Round 25
21:00 Еммен Еммен 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 25 Round 25
22:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 25 Round 25
21:00 АЗ АЗ 4:1 4:1 Твенте Твенте Round 26 Round 26 Онлайн
13:15 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 26 Round 26
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:1 1:1 Феєнорд Феєнорд Round 26 Round 26 Онлайн
15:30 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 26 Round 26
17:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 26 Round 26
17:30 Феєнорд Феєнорд 6:0 6:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 25 Round 25 Онлайн
17:45 Зволле Зволле 0:2 0:2 Аякс Аякс Round 26 Round 26 Онлайн
19:45 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 26 Round 26
21:00 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 26 Round 26
22:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 26 Round 26
21:00 Феєнорд Феєнорд 1:1 1:1 Еммен Еммен Round 27 Round 27 Онлайн
13:15 Зволле Зволле 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 27 Round 27
15:30 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 27 Round 27
15:30 АЗ АЗ 2:0 2:0 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 27 Round 27 Онлайн
17:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 27 Round 27
19:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 27 Round 27
21:00 Аякс Аякс 5:0 5:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 27 Round 27 Онлайн
21:00 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 27 Round 27
22:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 27 Round 27
19:45 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 28 Round 28
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 28 Round 28
21:00 Твенте Твенте 1:2 1:2 Вітесс Вітесс Round 28 Round 28 Онлайн
22:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 28 Round 28
13:15 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 28 Round 28 Онлайн
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 28 Round 28
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 3:0 3:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 28 Round 28 Онлайн
17:45 Еммен Еммен 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 28 Round 28
17:45 Херенвен Херенвен 1:2 1:2 Аякс Аякс Round 28 Round 28 Онлайн
21:00 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 29 Round 29 Онлайн
19:45 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 29 Round 29
21:00 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 29 Round 29
21:00 АЗ АЗ 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 29 Round 29
22:00 Зволле Зволле 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 29 Round 29
13:15 Утрехт Утрехт 1:2 1:2 Феєнорд Феєнорд Round 29 Round 29 Онлайн
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 29 Round 29
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:2 0:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 29 Round 29 Онлайн
17:45 Ваалвейк Ваалвейк 0:1 0:1 Аякс Аякс Round 29 Round 29 Онлайн
19:45 Аякс Аякс 1:1 1:1 Утрехт Утрехт Round 21 Round 21 Онлайн
21:00 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 30 Round 30
17:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Зволле Зволле Round 30 Round 30
19:45 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 30 Round 30
19:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 1:0 1:0 Гронінген Гронінген Round 30 Round 30 Онлайн
13:15 Еммен Еммен 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 30 Round 30
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 30 Round 30
15:30 Аякс Аякс 2:0 2:0 АЗ АЗ Round 30 Round 30 Онлайн
17:45 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 30 Round 30 Онлайн
17:45 Твенте Твенте 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 30 Round 30
21:00 Вітесс Вітесс 2:1 2:1 Зволле Зволле Round 31 Round 31 Онлайн
13:15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 3:2 3:2 Феєнорд Феєнорд Round 31 Round 31 Онлайн
15:30 Аякс Аякс 4:0 4:0 Еммен Еммен Round 31 Round 31 Онлайн
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 31 Round 31
17:45 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 2:2 2:2 Херенвен Херенвен Round 31 Round 31 Онлайн
19:45 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 31 Round 31
21:00 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 31 Round 31
22:00 Утрехт Утрехт 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 31 Round 31
22:00 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 0:0 0:0 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 31 Round 31
21:00 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 3:0 3:0 Вітесс Вітесс Round 32 Round 32 Онлайн
21:00 АЗ АЗ 1:0 1:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 32 Round 32 Онлайн
13:15 Еммен Еммен 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 32 Round 32
15:30 Зволле Зволле 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 32 Round 32
15:30 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Аякс Аякс Round 32 Round 32
17:30 Твенте Твенте 0:0 0:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 32 Round 32
17:45 Віллем II Віллем II 0:2 0:2 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 32 Round 32 Онлайн
19:45 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 32 Round 32
22:00 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 32 Round 32
15:30 Ваалвейк Ваалвейк 0:0 0:0 Твенте Твенте Round 33 Round 33
15:30 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0:0 0:0 Віллем II Віллем II Round 33 Round 33
15:30 Гронінген Гронінген 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 33 Round 33
15:30 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен 4:2 4:2 Зволле Зволле Round 33 Round 33 Онлайн
15:30 Спарта Роттердам Спарта Роттердам 0:0 0:0 Утрехт Утрехт Round 33 Round 33
15:30 Аякс Аякс 3:1 3:1 ВВВ Венло ВВВ Венло Round 33 Round 33 Онлайн
15:30 Еммен Еммен 0:0 0:0 Херенвен Херенвен Round 33 Round 33
15:30 Хераклс Алмело Хераклс Алмело 1:1 1:1 Феєнорд Феєнорд Round 33 Round 33 Онлайн
15:30 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 33 Round 33
17:30 Бреда 0:0 0:0 Волендам Quarter-finals Quarter-finals
19:45 Де Графсхап 0:0 0:0 Рода Керкрад Quarter-finals Quarter-finals
22:00 Алмере Сити 0:0 0:0 Неймеген Неймеген Quarter-finals Quarter-finals
15:30 Вітесс Вітесс 1:3 1:3 Аякс Аякс Round 34 Round 34 Онлайн
15:30 Зволле Зволле 0:0 0:0 Гронінген Гронінген Round 34 Round 34
15:30 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Ваалвейк Ваалвейк Round 34 Round 34
15:30 Твенте Твенте 0:0 0:0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг Round 34 Round 34
15:30 ВВВ Венло ВВВ Венло 0:0 0:0 Еммен Еммен Round 34 Round 34
15:30 Віллем II Віллем II 0:0 0:0 Фортуна Сіттард Фортуна Сіттард Round 34 Round 34
15:30 АЗ АЗ 5:0 5:0 Хераклс Алмело Хераклс Алмело Round 34 Round 34 Онлайн
15:30 Херенвен Херенвен 0:0 0:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Round 34 Round 34
15:30 Утрехт Утрехт 1:1 1:1 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 34 Round 34 Онлайн
19:45 Утрехт Утрехт 1:0 1:0 Гронінген Гронінген Quarter-finals Quarter-finals Онлайн
22:00 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Спарта Роттердам Спарта Роттердам Quarter-finals Quarter-finals Онлайн
19:45 Неймеген Неймеген 0:0 0:0 Рода Керкрад Quarter-finals Quarter-finals
22:00 Еммен Еммен 0:0 0:0 Бреда Quarter-finals Quarter-finals
13:15 Феєнорд Феєнорд 2:0 2:0 Утрехт Утрехт Final Final Онлайн
19:00 Бреда 0:0 0:0 Неймеген Неймеген Final Final

чемпіонат Нідерландів

Чемпіонат Нідерландів: останні новини

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь