Повний розклад
ЛАЙВ СКОР

Ліга конференцій УЄФА

Таблиця

Quarter-finals
Астана Астана : Аріс Аріс
Ararat Yerevan (Arm) : Шльонск Шльонск
FK Panevezys (Ltu) : Войводіна Войводіна
Мольде Мольде : Servette FC
RFS (Lat) : Пушкаш Академія
Аустрія Аустрія : Breidablik (Ice)
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Birkirkara (Mlt)
Карабах Карабах : Ashdod (Isr)
Sochi (Rus) : Keshla (Aze)
Куопио ПС Куопио ПС 2:2 Ворскла Ворскла
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж : Богемианс Дублин
Динамо Динамо : Maccabi Haifa (Isr)
Ельфсборг Ельфсборг : Мілсамі Мілсамі
Хаммарбю ИФ : Марібор Марібор
Аполлон Аполлон : Жиліна Жиліна
Рига : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
АЕЛ Лімассол : Vllaznia (Alb)
Судува Мариямполе : Раков Честохова
Копенгаген Копенгаген : Zhodino (Blr)
Вікторія Вікторія : Брест
Teuta (Alb) : Inter Escaldes
Спартак Спартак : Sepsi Sf. Gheorghe (Rou)
КФ Лачі КФ Лачі : Універсітатеа Крайова
ЦСКА ЦСКА : Лиепая
Динамо Батумі Динамо Батумі : БАТЕ БАТЕ
Гзира Юнайтед : ХНК Ріека ХНК Ріека
Локомотив Пловдив : Словацко
FC Petrocub : Сивасспор Сивасспор
Arda (Bul) : Хапоель Хапоель
Торсхавн Торсхавн : Будучност Будучност
Шкупи Скопье : Санта Клара Санта Клара
Базель Базель : Партизан Партизан
Стяуа Стяуа : Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
Гент Гент : Волеренга
Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич : Маккабі Маккабі
Larne FC : АГФ Орхус
Вележ Мостар : АЕК Афіни АЕК Афіни
Хиберниан Эдинбург : Санта-Колома Санта-Колома
Лінфілд Лінфілд : Борац Баня Лука
Абердін Абердін : БК Хеккен
Валюр Рейкьявик : Буде/Глімт Буде/Глімт
Партизан Партизан : ДАК Дунайска Стреда
Погонь Щецин : НК Осиек
Дандолк Дандолк : Левадія Таллінн Левадія Таллінн
ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр : Русенборг Русенборг
Хайдук Хайдук : Тобол Костанай
Уйпешт Уйпешт : Вадуц Вадуц
KF Drita : Феєнорд Феєнорд
Шахтер Шахтер : КС Фола Еш КС Фола Еш
Inter Escaldes : Teuta (Alb)
Hibernians (Mlt) : Folgore (San)
Будучност Будучност : Торсхавн Торсхавн
Лиепая : ЦСКА ЦСКА
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) : Стяуа Стяуа
Тобол Костанай : Хайдук Хайдук
Брест : Вікторія Вікторія
Буде/Глімт Буде/Глімт : Валюр Рейкьявик
Ворскла Ворскла 2:3 Куопио ПС Куопио ПС
Birkirkara (Mlt) : Олимпия Любляна Олимпия Любляна
Sumqayit (Aze) : Чукарички Чукарички
Honka (Fin) : Домжале Домжале
Вадуц Вадуц : Уйпешт Уйпешт
Keshla (Aze) : Sochi (Rus)
БК Хеккен : Абердін Абердін
Левадія Таллінн Левадія Таллінн : Дандолк Дандолк
Санта-Колома Санта-Колома : Хиберниан Эдинбург
Жиліна Жиліна : Аполлон Аполлон
Ashdod (Isr) : Карабах Карабах
Словацко : Локомотив Пловдив
БАТЕ БАТЕ : Динамо Батумі Динамо Батумі
Мілсамі Мілсамі : Ельфсборг Ельфсборг
Русенборг Русенборг : ФХ Хабнарфьордюр ФХ Хабнарфьордюр
Волеренга : Гент Гент
Сивасспор Сивасспор : FC Petrocub
Zhodino (Blr) : Копенгаген Копенгаген
АГФ Орхус : Larne FC
Maccabi Haifa (Isr) : Динамо Динамо
Хапоель Хапоель : Arda (Bul)
Раков Честохова : Судува Мариямполе
Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) : Спартак Спартак
ТНС ТНС : FK Kauno Zalgiris
Маккабі Маккабі : Сутьеска Нексич Сутьеска Нексич
КС Фола Еш КС Фола Еш : Шахтер Шахтер
Борац Баня Лука : Лінфілд Лінфілд
Феєнорд Феєнорд : KF Drita
ХНК Ріека ХНК Ріека : Гзира Юнайтед
Шльонск Шльонск : Ararat Yerevan (Arm)
АЕК Афіни АЕК Афіни : Вележ Мостар
Коннас Квай Номадс : FC Prishtina
Пушкаш Академія : RFS (Lat)
Войводіна Войводіна : FK Panevezys (Ltu)
Партизан Партизан : Базель Базель
Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово : Рига
Універсітатеа Крайова : КФ Лачі КФ Лачі
Аріс Аріс : Астана Астана
Servette FC : Мольде Мольде
Марібор Марібор : Хаммарбю ИФ
ДАК Дунайска Стреда : Партизан Партизан
Богемианс Дублин : Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
Vllaznia (Alb) : АЕЛ Лімассол
НК Осиек : Погонь Щецин
Breidablik (Ice) : Аустрія Аустрія
Санта Клара Санта Клара : Шкупи Скопье
Богемианс Дублин : ПАОК ПАОК
Maccabi Haifa (Isr) : Торсхавн Торсхавн
Sochi (Rus) : Партизан Партизан
Динамо Батумі Динамо Батумі : Сивасспор Сивасспор
Спартак Спартак : Маккабі Маккабі
Раков Честохова : Рубін Рубін
Хиберниан Эдинбург : ХНК Ріека ХНК Ріека
Вітесс Вітесс : Дандолк Дандолк
Рига : Hibernians (Mlt)
Лінфілд Лінфілд : КС Фола Еш КС Фола Еш
Шльонск Шльонск : Хапоель Хапоель
Люцерн : Феєнорд Феєнорд
Куопио ПС Куопио ПС : Астана Астана
Breidablik (Ice) : Абердін Абердін
Тобол Костанай : Жиліна Жиліна
FC Prishtina : Буде/Глімт Буде/Глімт
Пакош Феррейра Пакош Феррейра : Larne FC
Уйпешт Уйпешт : Базель Базель
RFS (Lat) : Гент Гент
Войводіна Войводіна : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Русенборг Русенборг : Домжале Домжале
Локомотив Пловдив : Копенгаген Копенгаген
ТНС ТНС : Вікторія Вікторія
Ельфсборг Ельфсборг : Вележ Мостар
АЕЛ Лімассол : Карабах Карабах
КФ Лачі КФ Лачі : Андерлехт Андерлехт
ЦСКА ЦСКА : НК Осиек
Трабзонспор Трабзонспор : Мольде Мольде
Колос Колос 0:0 Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Teuta (Alb)
Чукарички Чукарички : Хаммарбю ИФ
Санта Клара Санта Клара : Олимпия Любляна Олимпия Любляна
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) 0:0 Колос Колос
Домжале Домжале : Русенборг Русенборг
Астана Астана : Куопио ПС Куопио ПС
Мольде Мольде : Трабзонспор Трабзонспор
Рубін Рубін : Раков Честохова
Буде/Глімт Буде/Глімт : FC Prishtina
Карабах Карабах : АЕЛ Лімассол
Хаммарбю ИФ : Чукарички Чукарички
Жиліна Жиліна : Тобол Костанай
Хапоель Хапоель : Шльонск Шльонск
Вікторія Вікторія : ТНС ТНС
ПАОК ПАОК : Богемианс Дублин
RFS (Lat) : Гент Гент
Базель Базель : Уйпешт Уйпешт
Маккабі Маккабі : Спартак Спартак
КС Фола Еш КС Фола Еш : Лінфілд Лінфілд
Вележ Мостар : Ельфсборг Ельфсборг
Андерлехт Андерлехт : КФ Лачі КФ Лачі
Феєнорд Феєнорд : Люцерн
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Санта Клара Санта Клара
Сивасспор Сивасспор : Динамо Батумі Динамо Батумі
Teuta (Alb) : Шемрок Роверс Шемрок Роверс
Копенгаген Копенгаген : Локомотив Пловдив
Hibernians (Mlt) : Рига
ХНК Ріека ХНК Ріека : Хиберниан Эдинбург
Larne FC : Пакош Феррейра Пакош Феррейра
Абердін Абердін : Breidablik (Ice)
Торсхавн Торсхавн : Maccabi Haifa (Isr)
Дандолк Дандолк : Вітесс Вітесс
Партизан Партизан : Sochi (Rus)
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Войводіна Войводіна
НК Осиек : ЦСКА ЦСКА
Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz) : Маккабі Маккабі
Куопио ПС Куопио ПС : Юнион Берлин Юнион Берлин
Раков Честохова : Гент Гент
Ренн Ренн : Русенборг Русенборг
Флора Таллінн Флора Таллінн : Шемрок Роверс Шемрок Роверс
Карабах Карабах : Абердін Абердін
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Maccabi Haifa (Isr)
Рига : Лінкольн Лінкольн
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Сент Джонстон Сент Джонстон
Вікторія Вікторія : ЦСКА ЦСКА
ВМФД Жальгіріс ВМФД  Жальгіріс : Буде/Глімт Буде/Глімт
Хапоель Хапоель : Анортосис Фамагуста
Базель Базель : Хаммарбю ИФ
Трабзонспор Трабзонспор : Рома Рома
КС Фола Еш КС Фола Еш : Кайрат Кайрат
Яблонець Яблонець : Жиліна Жиліна
Сивасспор Сивасспор : Копенгаген Копенгаген
Феєнорд Феєнорд : Ельфсборг Ельфсборг
ПАОК ПАОК : ХНК Ріека ХНК Ріека
Андерлехт Андерлехт : Вітесс Вітесс
Пакош Феррейра Пакош Феррейра : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Санта Клара Санта Клара : Партизан Партизан
Кайрат Кайрат : КС Фола Еш КС Фола Еш
Лінкольн Лінкольн : Рига
Буде/Глімт Буде/Глімт : ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Жиліна Жиліна : Яблонець Яблонець
Русенборг Русенборг : Ренн Ренн
Анортосис Фамагуста : Хапоель Хапоель
ЦСКА ЦСКА : Вікторія Вікторія
Копенгаген Копенгаген : Сивасспор Сивасспор
Maccabi Haifa (Isr) : Нефтчі Баку Нефтчі Баку
Вітесс Вітесс : Андерлехт Андерлехт
Рома Рома : Трабзонспор Трабзонспор
Ельфсборг Ельфсборг : Феєнорд Феєнорд
Хаммарбю ИФ : Базель Базель
Маккабі Маккабі : Shakhtar Karagandy (Kaz) Shakhtar Karagandy (Kaz)
ХНК Ріека ХНК Ріека : ПАОК ПАОК
Гент Гент : Раков Честохова
Сент Джонстон Сент Джонстон : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Юнион Берлин Юнион Берлин : Куопио ПС Куопио ПС
Абердін Абердін : Карабах Карабах
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Пакош Феррейра Пакош Феррейра
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Флора Таллінн Флора Таллінн
Партизан Партизан : Санта Клара Санта Клара
Maccabi Haifa (Isr) : Феєнорд Феєнорд
Маккабі Маккабі : Алашкерт Алашкерт
Кайрат Кайрат : Омонія Омонія
Ренн Ренн : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Слован Слован : Копенгаген Копенгаген
Флора Таллінн Флора Таллінн : Гент Гент
Лінкольн Лінкольн : ПАОК ПАОК
Карабах Карабах : Базель Базель
Славія Славія : Юнион Берлин Юнион Берлин
Хік Хік : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
НС Мура : Вітесс Вітесс
Рандерс Рандерс : АЗ АЗ
Рома Рома : ЦСКА ЦСКА
Яблонець Яблонець : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Анортосис Фамагуста : Партизан Партизан
Буде/Глімт Буде/Глімт 3:1 Зоря Зоря
Гент Гент : Анортосис Фамагуста
Партизан Партизан : Флора Таллінн Флора Таллінн
Алашкерт Алашкерт : Хік Хік
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж : Рандерс Рандерс
Зоря Зоря 0:3 Рома Рома
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Маккабі Маккабі
АЗ АЗ : Яблонець Яблонець
ЦСКА ЦСКА : Буде/Глімт Буде/Глімт
ПАОК ПАОК : Слован Слован
Юнион Берлин Юнион Берлин : Maccabi Haifa (Isr)
Копенгаген Копенгаген : Лінкольн Лінкольн
Омонія Омонія : Карабах Карабах
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : НС Мура
Вітесс Вітесс : Ренн Ренн
Базель Базель : Кайрат Кайрат
Феєнорд Феєнорд : Славія Славія
Хік Хік : Маккабі Маккабі
Феєнорд Феєнорд : Юнион Берлин Юнион Берлин
НС Мура : Ренн Ренн
Вітесс Вітесс : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Анортосис Фамагуста : Флора Таллінн Флора Таллінн
Копенгаген Копенгаген : ПАОК ПАОК
Maccabi Haifa (Isr) : Славія Славія
Карабах Карабах : Кайрат Кайрат
Алашкерт Алашкерт : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Буде/Глімт Буде/Глімт : Рома Рома
ЦСКА ЦСКА 0:1 Зоря Зоря
Партизан Партизан : Гент Гент
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж : АЗ АЗ
Яблонець Яблонець : Рандерс Рандерс
Слован Слован : Лінкольн Лінкольн
Базель Базель : Омонія Омонія
Флора Таллінн Флора Таллінн : Анортосис Фамагуста
Кайрат Кайрат : Карабах Карабах
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Алашкерт Алашкерт
Маккабі Маккабі : Хік Хік
Рандерс Рандерс : Яблонець Яблонець
АЗ АЗ : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Гент Гент : Партизан Партизан
Лінкольн Лінкольн : Слован Слован
Омонія Омонія : Базель Базель
Зоря Зоря 2:0 ЦСКА ЦСКА
Ренн Ренн : НС Мура
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Вітесс Вітесс
ПАОК ПАОК : Копенгаген Копенгаген
Славія Славія : Maccabi Haifa (Isr)
Юнион Берлин Юнион Берлин : Феєнорд Феєнорд
Рома Рома : Буде/Глімт Буде/Глімт
Кайрат Кайрат : Базель Базель
Карабах Карабах : Омонія Омонія
Славія Славія : Феєнорд Феєнорд
Лінкольн Лінкольн : Копенгаген Копенгаген
НС Мура : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Ренн Ренн : Вітесс Вітесс
Слован Слован : ПАОК ПАОК
Хік Хік : Алашкерт Алашкерт
Maccabi Haifa (Isr) : Юнион Берлин Юнион Берлин
Флора Таллінн Флора Таллінн : Партизан Партизан
Маккабі Маккабі : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Анортосис Фамагуста : Гент Гент
Буде/Глімт Буде/Глімт : ЦСКА ЦСКА
Яблонець Яблонець : АЗ АЗ
Рандерс Рандерс : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Рома Рома 4:0 Зоря Зоря
Гент Гент : Флора Таллінн Флора Таллінн
Партизан Партизан : Анортосис Фамагуста
Алашкерт Алашкерт : Маккабі Маккабі
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж : Яблонець Яблонець
Зоря Зоря 1:1 Буде/Глімт Буде/Глімт
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : Хік Хік
АЗ АЗ : Рандерс Рандерс
ЦСКА ЦСКА : Рома Рома
ПАОК ПАОК : Лінкольн Лінкольн
Юнион Берлин Юнион Берлин : Славія Славія
Копенгаген Копенгаген : Слован Слован
Омонія Омонія : Кайрат Кайрат
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Ренн Ренн
Вітесс Вітесс : НС Мура
Базель Базель : Карабах Карабах
Феєнорд Феєнорд : Maccabi Haifa (Isr)

Розклад

Повний розклад arrow
  • Найближчі дні
  • Онлайн-трансляції
25 листопада
17:30 Кайрат Кайрат 0:0 0:0 Базель Базель Round 5 Round 5
19:45 Maccabi Haifa (Isr) 0:0 0:0 Юнион Берлин Юнион Берлин Round 5 Round 5
19:45 Карабах Карабах 0:0 0:0 Омонія Омонія Round 5 Round 5
19:45 Славія Славія 0:0 0:0 Феєнорд Феєнорд Round 5 Round 5
19:45 Лінкольн Лінкольн 0:0 0:0 Копенгаген Копенгаген Round 5 Round 5
19:45 НС Мура 0:0 0:0 Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур Round 5 Round 5
19:45 Ренн Ренн 0:0 0:0 Вітесс Вітесс Round 5 Round 5
19:45 Слован Слован 0:0 0:0 ПАОК ПАОК Round 5 Round 5
19:45 Хік Хік 0:0 0:0 Алашкерт Алашкерт Round 5 Round 5
22:00 Флора Таллінн Флора Таллінн 0:0 0:0 Партизан Партизан Round 5 Round 5
22:00 Маккабі Маккабі 0:0 0:0 ЛАСК Линз ЛАСК Линз Round 5 Round 5
22:00 Анортосис Фамагуста 0:0 0:0 Гент Гент Round 5 Round 5
22:00 Буде/Глімт Буде/Глімт 0:0 0:0 ЦСКА ЦСКА Round 5 Round 5
22:00 Яблонець Яблонець 0:0 0:0 АЗ АЗ Round 5 Round 5
22:00 Рандерс Рандерс 0:0 0:0 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж Round 5 Round 5
22:00 Рома Рома 4:0 4:0 Зоря Зоря Round 5 Round 5
9 грудня
19:45 ЦСКА ЦСКА 0:0 0:0 Рома Рома Round 6 Round 6
19:45 Гент Гент 0:0 0:0 Флора Таллінн Флора Таллінн Round 6 Round 6
19:45 Партизан Партизан 0:0 0:0 Анортосис Фамагуста Round 6 Round 6
19:45 Алашкерт Алашкерт 0:0 0:0 Маккабі Маккабі Round 6 Round 6
19:45 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 0:0 0:0 Яблонець Яблонець Round 6 Round 6
19:45 Зоря Зоря 1:1 1:1 Буде/Глімт Буде/Глімт Round 6 Round 6
19:45 ЛАСК Линз ЛАСК Линз 0:0 0:0 Хік Хік Round 6 Round 6
19:45 АЗ АЗ 0:0 0:0 Рандерс Рандерс Round 6 Round 6
22:00 ПАОК ПАОК 0:0 0:0 Лінкольн Лінкольн Round 6 Round 6
22:00 Юнион Берлин Юнион Берлин 0:0 0:0 Славія Славія Round 6 Round 6
22:00 Копенгаген Копенгаген 0:0 0:0 Слован Слован Round 6 Round 6
22:00 Омонія Омонія 0:0 0:0 Кайрат Кайрат Round 6 Round 6
22:00 Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур 0:0 0:0 Ренн Ренн Round 6 Round 6
22:00 Вітесс Вітесс 0:0 0:0 НС Мура Round 6 Round 6
22:00 Базель Базель 0:0 0:0 Карабах Карабах Round 6 Round 6
22:00 Феєнорд Феєнорд 0:0 0:0 Maccabi Haifa (Isr) Round 6 Round 6
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь