Андрій Шевченко

Андрій Шевченко Фото:: Footballua.tv

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко ексклюзивно для програми «Студія LIVE» підбив підсумки спарингу проти Північної Ірландії (1:0)

- Я вже казав про те, що для впевненості дуже важлива була ця гра. Навіть якщо це товариські ігри, все одно результат дуже важливий. Думаю, хлопці перейнялися цим і було прагнення, бажання перемогти. Потрібно продовжувати працювати над реалізацією, у другому таймі був шлюб. В цілому провели непогану гру

Ми готувалися до цього суперника, тому що розуміли наскільки ця команда грає вертикально, дуже було важливо тримати лінію оборони, постійно бути готовими захищатися, тому намагалися менше піднімати сьогодні крайніх захисників, шукати вертикальні передачі, між лініями, передачами за спину. У першому таймі непогано виходило зліва. Я вважаю, що півзахисники впоралися із завданням.

Мене цікавить цілісність і як команда була підготовлена. Той малюнок гри і кінцівка - наслідок того, що команда ще під навантаженнями. Ми їх прибираємо. Залишається одна гра і після цього їдемо в Румунію. Будемо готуватися.