Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко Фото:: Footballua.tv

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко в ексклюзивному інтерв'ю програмі Великий Футбол прокоментував поразку від Англії (0:4) у чвертьфіналі Євро-2020.

- Збірна Англії заслужено виграла сьогоднішню гру. Я їх вітаю і бажаю удачі в майбутньому.

Нас десь надломив цей швидкий гол, тому що у нас була стратегія на цю гру, але коли ти пропускаєш м'яч на третій хвилині, то відразу все ламається і доводиться перебудовуватися.

Нас абсолютно нічого не зламає. Ми відмінна команда з хорошим колективом, тому ми знаємо, за рахунок чого ми можемо грати. Ми знаємо, як ми можемо грати. Попри результат 0:4 сьогодні, я пишаюся тим, що перебуваю в цьому колективі та вважаю, що для нашої збірної це величезне досягнення - пройти в таку стадію. Я вітаю наших уболівальників з таким результатом.

Вважаю, що ми виступили добре. У деяких матчах могли грати краще, але я задоволений результатом. Ми затрималися довше на цьому турнірі, ніж такі команди, як Німеччина, Португалія.

Так, сьогодні ми програли, але я вважаю, що потрібно дивитися, кому ми програли. Україна поступилася однією з найкращих команд світу, - резюмував Ярмоленко.