Гаррі Кейн

Гаррі Кейн Фото:: Getty Images

Збірна Англії стала другим фіналістом Євро-2020. У півфінальному поєдинку підопічні Саутгейта здолали збірну Данії - 2:1. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Англія - ​​Данія.

Данці відкрили рахунок на 30-ій хвилині. Неймовірний удар зі штрафного вийшов у Дамсгарда. Однак буквально через дев'ять хвилин англійці повернули статус-кво. Чудова комбінація Кейн-Сака-Стерлінг повинна була закінчуватися голом останнього в порожні ворота, але в епізод втрутився К'єр і відзначився автоголом.

90 хвилин командам не вистачило, щоб визначити переможця, тому довелося грати два тайми по 15 хвилин. Саме в першому овертаймі трапився, мабуть, найскандальніший епізод не тільки даного поєдинку, а й усього Євро. Стерлінг звалився на газон після боротьби з Мехле. На повторі видно, що Рахім малював одинадцятиметровий, але Маккелі після консультації з відеоасистентом не змінив своєї думки - пенальті.

«Вирок» взявся виконувати Кейн. Лідер «трьох левів» не зміг переграти Шмайхеля з «точки», але був успішний на добиванні.

Англія виходить до фіналу Євро-2020. 11 липня підопічні Саутгейта на Вемблі зіграють з Італією, яка, нагадаємо, вчора по пенальті пройшла команду Іспанії.