Шахтар

Шахтар Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Шахтар стартував у новому сезоні VBET Ліги домашньою перемогою над Інгульцем. Зустріч на НСК Олімпійський завершилася з рахунком 2:1. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Шахтар - Інгулець.

Новачкові «гірників» Траоре знадобилося 11 хвилин, щоб відкрити рахунок голам у новій команді, потім почин партнера по команді підтримав Алан Патрік, відгукнувшись на передачу Степаненка, зробивши перевагу Шахтаря комфортною.

Після перерви Шахтар зменшив швидкість, дозволивши новачкові Інгульця Майклу відквитати один м'яч в кінцівці. У час, що залишився Шахтарю вдалося не розгубити перевагу, здобувши першу перемогу під керівництвом Роберто Де Дзербі.

Шахтар - Інгулець 2:1