Віктор Коваленко

Віктор Коваленко Фото:: Twitter

Віктор Коваленко дебютував за Спецію. Нова команда українця в 1/32 фіналу Кубка Італії на виїзді грала з представником Серіі Б - Порденоне.

Про це йдеться в сюжеті Футбол NEWS.

Гості дуже активно провели кінцівку першого тайму: спочатку Ерліч замкнув навіс з кутового і вивів Спецію вперед. Потому Коваленко приклався до м'яча здалеку, але голкіпер з ударом впорався. А ось із пострілом Ніколау воротар вже нічого не міг вдіяти.

По перерві команди обмінялися голами з пенальті. У господарів з 11-метрової позначки Фолорунша, у гостей - Полі. Перемога Спеції - 3:1.

Нагадаємо, що кубкові змагання в Італії можна побачити на наших телеканалах. Цього вікенду ми покажемо 5 матчів. Не пропустіть протистояння Кальярі та Пізи, а також двобій Верони з Катандзаро.