Колос

Колос Фото:: facebook

Наставник Колоса Руслан Костишин прокоментував нічию з Рухом (1:1) в 4 турі VBET Ліги.

- Коментуючи сьогоднішній поєдинок потрібно враховувати гру у вівторок, оскільки одне від іншого далеко не пішло. У тому, як команда виглядала вчора, є невеликий відбиток гри проти Шахтаря.

У першому таймі ніби володіли якимось перевагою, але все не те. Тягучий, повільний футбол. Ні агресії, нічого. Сонні мухи.

Ми і правильно розташувалися, але якщо ти повільно все робиш, то суперник встигає все перекривати і тікати в контратаки.

У другому таймі вийшла зовсім інша команда, агресивна. Я просто сказав їм, що якщо ми програємо - подам у відставку, - наводить слова тренера Футбол NEWS.