Ворскла - Десна

Ворскла - Десна Фото:: Офіційний сайт УПЛ

Недільну програму 7 туру чемпіонату України закривали в Полтаві, де місцева Ворскла приймала Десну. Нагадаємо, сьогодні Минай і Чорноморець розписали бойову нічию - 2:2, а Маріуполь впевнено обіграв Колос - 3:1.

Основні події розгорнулися в першому таймі. Ворскла забила два швидкі м'ячі, авторами яких стали Пуцлін і Степанюк.

Однак гості не збиралися миритися з даними розвитком подій і відразу відповіли, а пізніше і зрівняли рахунок. Спочатку відзначився Волошин, а буквально через сім хвилин - Безбородько.

Після перерви обидві команди мали чудові шанси, щоб вирвати перемогу, але удача так нікому і не посміхнулася. 2:2.