Шахтар

Шахтар Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Суботню програму 9 туру УПЛ продовжили в Києві, де Шахтар на НСК Олімпійський приймав Верес. Ми проводили онлайн-трансляцію матчу Шахтар - Верес.

Перший тайм закінчився з рівним рахунком 1:1. Спочатку Мірошник відзначився автоголом, а потім Геннадій Пасіч забив шикарний м'яч у ворота Пятова.

На перших хвилинах другого тайму Вересу вдалося стримати атаки Шахтаря, але вже на 55-ій хвилині гірники вийшли вперед, а потім і закріпили перевагу. Спочатку відзначився Тете, а в кінці поєдинку свої прізвища в протокол матчу записали Марлос (з пенальті) і Траоре. 4:1 на користь гірників.

Нагадаємо, вже у вівторок на гірників чекає домашній поєдинок з Інтером в Лізі чемпіонів, а на вихідних підопічні Де Дзербі зіграють з Динамо в чемпіонаті. Верес на наступних вихідних відправиться в гості до Олександрії.